Soft dent Medzizubné kefky mix - 10 ks

Kód: 68231
4,35 € 3,63 € bez DPH 1,45 € / 1 ks
Skladom (9 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

vhodné na čistenie medzizubných priestorov 

  • 4x XS 0,4 mm
  • 4x S 0,5 mm
  • 2x M 0,6 mm
  • obal aj rukoväť sú vyrobené z biologicky rozložiteľných materiálov

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft dent Medzizubné kefky mix - 10 ks

Alfa Vita Medzizubné kefky SOFTdent ECO zahnuté MIX - MIX veľkosťou XS - M medzizubných kefiek v prevedení ECO  (obal aj rukoväť sú vyrobené z biologicky rozložiteľných materiálov), vhodné pre jednoduché, bezpečné a efektívne čistenie medzizubných priestorov a zle dostupných priestorov .  

Starostlivosť o chrup a ďasná je jedna z najdôležitejších foriem prevencie. Rozsiahle znalosti o príčinách ochorenia zubov a ďasien umožňujú takmer úplne zabrániť najčastejším poškodeniam, tj zubnému kazu a zápalu ďasien tzv. paradentóze.  

Bežná zubná kefka sa nedostane do všetkých miest . Tie najrizikovejšie sú medzizubné priestory, na čistenie ktorých slúžia medzizubné kefky a dentálna niť alebo páska . Veľkosť medzizubných priestorov a veľkosť kefky je najlepšie nechať na posúdenie zubnou hygienistkou. Čistiť by sa mali všetky medzizubné priestory. Zubná niť alebo páska sa používa v prípade skôr tesných medzizubných priestorov. Pokiaľ ide o širšie medzierky medzi zubami, je ideálna kombinácia oboch - niť a medzizubná kefka, pretože dentálna niť nemá takú veľkú čistiacu plochu.

Hlavné vlastnosti Medzizubné kefky sú vhodné na čistenie medzizubných priestorov a preventívne chránia pred chorením paradontózou . Efektívne čistia a odstraňujú povlak z ťažko dostupných priestorov, zubných mostíkov a ortodontických prípravkov . Kefka má zahnutú rukoväť pre ľahší prístup k medzizubným priestorom.

Použitie: kefku používajte najmenej jedenkrát denne (pred spaním). Vymeňte ho, akonáhle sú štetinky opotrebované.

Balenie: Medzizubná kefka SOFTdent ECO zahnutá MIX 4x XS 0,4 mm 4x S 0,5 mm 2x M 0,6 mm 

Alfa VitaSpoločnosť Alfavita je česká spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu a distribúciu zdravotníckych pomôcok a hygienických výrobkov . Spoločnosť Alfavita bola založená v roku 1996 a jej sídlo sa nachádza v Liberci. 

Značka Softdent sa zameriava na výrobu zubnej hygieny a ústnej starostlivosti . Produkty Softdentu zahŕňajú kefky na zuby, medzizubné kefky, zubné nite a ďalšie. Tieto produkty sú navrhnuté tak, aby pomáhali udržiavať zuby a ďasná v čo najlepšej kondícii. Softdent vyrába produkty s ohľadom na kvalitu a efektivitu , pričom používa najmodernejšie technológie a materiály . Produkty Softdentu sú vhodné pre všetky vekové kategórie a odporúčajú sa zubári a dentálni hygienisti. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: