O nás

Vítame Vás v našom internetovom obchode,

ponúkame Vám tovar, ktorý je určený a vyrobený pre západnú európu. Tovar určený pre západný trh musí spĺňať iné kvalitatívne kritéria na aké sme zvyknutí na našom trhu. Každý kto vyskúšal prací prášok, aviváž, alebo čokoľvek iné spozná rozdiel okamžite. Ponúkame Vám vysoko kvalitné produkty za ktorými nemusíte jazdiť veľa kilometrov, ale môžete si ich objednať z pohodlia Vášho domova. 

Naším cieľom je prinášať na slovenský trh vysokokvalitné výrobky od popredných dodávateľov z celého sveta. Do aktuálnej ponuky neustále zaraďujeme originálne výrobky od rôznych výrobcov, ktoré pochádzajú najmä z krajín ako Nemecko, Rakúsko, Taliansko, Španielsko a Anglicko. Vďaka tomu možno naše produktové portfólio považovať za kvalitnejšie v porovnaní s rovnakým tovarom určeným pre slovenského spotrebiteľa. Ak radi experimentujete, prípadne uprednostňujete zahraničné výrobky, v našom portfóliu nájdete množstvo produktov, ktoré sa na slovenský trh štandardne nedovážajú.

Náš obchod ponúka Vernostný program pre stálych zákazníkov drogérie Frane vo forme zliav od 2 do 7% v závislosti od obratu objednávok. Podrobnosti o programe nájdete na hlavnej stránke. 

Želáme Vám pohodový nákup z Vášho pohodlia domova a tešíme sa na každú Vašu objednávku. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Tím drogérie Frane