Finish powerball Ultimate All in 1 tabletky do umývačky riadu - 80 ks

Kód: 68801
19,60 € 16,33 € bez DPH 0,25 € / 1 ks
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

s posilneným silikónovým gélom 

  • powerball: Šumivý efekt, ktorý rozširuje dôkladné čistiace prostriedky všade, kde je to potrebné
  • neobsahujú pridané fosfáty a konzervačné látky
  • odstraňujú najtvrdšie škvrny, plus funkcia opláchnutia a soľ pre skvelý lesk

holandsko  finish

Detailné informácie

Podrobný popis

Finish powerball Ultimate All in 1 tabletky do umývačky riadu - 80 ks

Finish s posilneným silikónovým gélom, neobsahujú pridané fosfáty a konzervačné látky.

Finish ponúka dôkladné čistenie aj v tých najťažších podmienkach. S novou šumivou powerball: Šumivý efekt, ktorý rozširuje dôkladné čistiace prostriedky všade, kde je to potrebné. Dvojvrstvová tableta: S výkonnými prísadami, ktoré odstraňujú najtvrdšie škvrny, plus funkcia opláchnutia a soľ pre skvelý lesk. Tablety majú rozpustný film, ktorý nie je potrebné rozbaľovať. Tablety v novom uzatvárateľnom obale.

Aplikácia a použitie

Používajte iba so suchými rukami! Vložte 1 jazýček na prací cyklus do suchej výdajnej komory. Nebalte záložku. Ak jazýček nezapadá do dávkovacej komory, prečítajte si návod na použitie vašej umývačky riadu alebo sa obráťte na výrobcu umývačky riadu. Po krátkych výplachoch položte jazýček na podlahu umývačky riadu, ideálne blízko filtra.

Solná funkcia tabla je dostatočná až do tvrdosti vody 21 ° dH. Ak je vaša voda tvrdšia, môžete použiť aj Finish Special Salt. Tvrdosť vody je možné vyžiadať od miestnej vodárne.

Zloženie: 15 - <30% nichtionische Tenside, 5 - <15% Bleichmittel auf Sauerstoffbasis, 5 - <15% Polycarboxylate, 5 - <15% Phosphonate. Enzyme (Subtilisin, Amylase), Duftstoffe, Limonene.

Krásne
POZOR
Spôsobuje vážne podráždenie očí. Držte mimo dosahu detí. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte všetky kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc. Ak je potrebná lekárska pomoc, pripravte si obal alebo štítok. Neprehĺtaj. V prípade požitia produktu vyhľadajte lekára! Vrecko poriadne uzavrite.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: