Felce Azzurra Vaniglia & Zenzero vonná sviečka - 120 g

Kód: 67277
4,50 € 3,75 € bez DPH 3,75 € / 100 g
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia

vyžaruje intenzívnu vôňu a poskytuje relaxačné chvíle pohody

  • teplý, korenistý a mierne ostrý akord zázvoru sa harmonicky spája so sladkými tónmi vanilky
  • vonná sviečka v elegantnej sklenenej sklenej 
  • dobu horenia cca 30 hodín

Detailné informácie

Podrobný popis

Felce Azzurra Arancia & Cannella vonná sviečka - 120 g

Nádherná vôňa! Vonná sviečka "Vanilla & Ginger" od Felce Azzurra vyžaruje intenzívnu vôňu a poskytuje relaxačné chvíle pohody. Teplý, korenistý a mierne ostrý akord zázvoru sa harmonicky spája so sladkými tónmi vanilky.

Vonná sviečka so 120 g má dobu horenia cca 30 hodín a krásne riešené sklo je možné použiť aj po dohorení sviečky.


Vonná pyramída

  • Hlava: aromatické tóny, jablko
  • Srdce: pralinky, klinčeky
  • Základ: cédrové drevo, vanilka

Zloženie: Paraffin, PALM WAX BW 77, Fragrance/Parfum, Microcrystalline Wax, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Eugenol, Octrizole, Dye, Coumarin, Isocyclocitral, Linalool

varovanie   safe_icon_01

Uchovávejte mimo dosahu detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. PO POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM / lekára. Obsahuje 3,7-dimethyloktan-3-ol; linalool. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Nikdy nenechávajte horiace sviečky bez dozoru! Nenechávajte horiacu sviečku v dosahu detí a domácich zvierat osamote. Uistite sa prosím, že vždy sviečky horia vo vzdialenosti 10 cm od seba a že nad sviečkami je dostatok priestoru na teplo, ktoré vydáva plameň. Uistite sa prosím, že sviece sú dostatočne vzdialené od ľahko zápalných předmětů.Používáte ak ozdobné doplnky sviec, odstráňte ich. Chráňte zapálené sviece pred prievanom. Sviečka je potreba zapaľovať v dostatočnej vzdialenosti od ostatných zdrojov tepla, napríklad televízorov. Pri horení je chráňte pred priamymi slnečnými lúčmi. Pohrebné sviece alebo náplne sú určené na dlhodobé vyhorenia. Preto je používajte výhradne vonku, alebo vo vhodnej náhrobné lampe. Sviečky na vonkajšie použitie zapaľujte na nehorľavej podložke. Uistite sa, či je sviečka vo vzpriamenom stavu.Seznamte sa vždy s inštrukciami danými návodom a dodržujte ich. Pred použitím odstráňte z výrobku všetky obaly. Votívny, čajové alebo ostatné sviečky stavajte zásadne na nehorľavú podložku. Nestavajte na televízor alebo iné teplé plochy. Figurálna sviečky sú určené k dekoračným účelom. Stavajte ich prosím na širokú podložku, pretože sviečky s nepravidelným tvarom môžu kvapkať. Dohliadnite prosím, aby lampy dobre a samostatne stáli. Nad plameňom musí byť minimálne 6 cm místa.Používejte len čajové sviečky v hliníkových obaloch. Skráťte knôt pred zapálením alebo opätovným zapálením sviečky na cca 1 cm. Fajčí Ak sviečky, Zhaste ju a skráťte knôt. Plávajúce sviečky používajte len vo vhodných vodou naplnených nádobách. Dohliadnite, aby do rozohriateho vosku nevpadly žiadne cudzie predmety. Nenechávajte vyhorieť sviečku úplne až k podložke.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: