Air wick Botanica Karibisches sussgras & Sandelholz vonná sviečka - 205 g

Kód: 68643
3,95 € 3,29 € bez DPH 1,93 € / 100 g
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

karibská sladká tráva a santalové drevo

  • obsahujú prírodné éterické oleje
  • neobsahuje ftaláty, acetón a farbivá
  • vyrobené z prírodného vosku, knôt bez kovov
  • doba horenia: 40 hodín

nemecko-mapaairwick-logo-botanica-2

Detailné informácie

Podrobný popis

Air wick Botanica Karibisches sussgras & Sandelholz vonná sviečka - 205 g

Rozmaznávajte svoje zmysly vonnou sviečkou Air Wick Botanica Caribbean Sweet Grass & Sandalwood. Vychutnajte si autentickú vôňu karibskej sladkej trávy a hrejivého santalového dreva. Esenciálne oleje karibskej sladkej trávy pochádzajú z udržateľného zdroja z Haiti a podporujú tak sociálne projekty miestnych komunít.

  • Geranium esenciálny olej pochádza zo zodpovedného zdroja v Afrike, kde sú rastliny starostlivo ručne zbierané, aby si zachovali svoju čerstvú vôňu.
  • Naše vône Botanica sú vyrobené z exotických surovín prírodného pôvodu získavaných zodpovedne a šetrne k prírode.
  • Všetky naše vône sú naplnené prírodnými éterickými olejmi a neobsahujú žiadne ftaláty, acetón ani farbivá.
  • Sklo aj veko sú recyklovateľné.
  • Nový atraktívny dizajn sviečky vám pomôže vyzdobiť každú miestnosť a vytvorí hrejivú atmosféru, ktorú si môžete užívať až 40 hodín.
  • Ideálne do obývačky a spálne. Skvele funguje aj v hale a kúpeľni.

Zložky: Obsahuje tetrahydrolinalool. Môže vyvolať alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo etiketu výrobku. Zneškodnite obsah / nádobu v riadne označených nádobách v súlade s miestnymi, regionálnymi, národnými a medzinárodnými predpismi. Ľudia trpiaci citlivosťou na parfumy by mali pri používaní tohto produktu postupovať opatrne. Osviežovače vzduchu nemôžu vyňať z dodržiavania pravidiel správania sa v oblasti hygieny.

varovanie   safe_icon_01

Uchovávejte mimo dosahu detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. PO POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM / lekára. Obsahuje 3,7-dimethyloktan-3-ol; linalool. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Nikdy nenechávajte horiace sviečky bez dozoru! Nenechávajte horiacu sviečku v dosahu detí a domácich zvierat osamote. Uistite sa prosím, že vždy sviečky horia vo vzdialenosti 10 cm od seba a že nad sviečkami je dostatok priestoru na teplo, ktoré vydáva plameň. Uistite sa prosím, že sviece sú dostatočne vzdialené od ľahko zápalných předmětů.Používáte ak ozdobné doplnky sviec, odstráňte ich. Chráňte zapálené sviece pred prievanom. Sviečka je potreba zapaľovať v dostatočnej vzdialenosti od ostatných zdrojov tepla, napríklad televízorov. Pri horení je chráňte pred priamymi slnečnými lúčmi. Pohrebné sviece alebo náplne sú určené na dlhodobé vyhorenia. Preto je používajte výhradne vonku, alebo vo vhodnej náhrobné lampe. Sviečky na vonkajšie použitie zapaľujte na nehorľavej podložke. Uistite sa, či je sviečka vo vzpriamenom stavu.Seznamte sa vždy s inštrukciami danými návodom a dodržujte ich. Pred použitím odstráňte z výrobku všetky obaly. Votívny, čajové alebo ostatné sviečky stavajte zásadne na nehorľavú podložku. Nestavajte na televízor alebo iné teplé plochy. Figurálna sviečky sú určené k dekoračným účelom. Stavajte ich prosím na širokú podložku, pretože sviečky s nepravidelným tvarom môžu kvapkať. Dohliadnite prosím, aby lampy dobre a samostatne stáli. Nad plameňom musí byť minimálne 6 cm místa.Používejte len čajové sviečky v hliníkových obaloch. Skráťte knôt pred zapálením alebo opätovným zapálením sviečky na cca 1 cm. Fajčí Ak sviečky, Zhaste ju a skráťte knôt. Plávajúce sviečky používajte len vo vhodných vodou naplnených nádobách. Dohliadnite, aby do rozohriateho vosku nevpadly žiadne cudzie predmety. Nenechávajte vyhorieť sviečku úplne až k podložke.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: