Surf Tropical Lily gél na pranie 648 ml - 24 praní

Kód: 68101
5,60 € 4,67 € bez DPH 0,86 € / 100 ml
Skladom (19 ks)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia

s vôňou tropickej orchidei 

  • v kombinácii s nebeskými prírodnými esenciálnymi olejmi
  • vylepšená technológia parfumov zaisťuje žiarivo čisté prádlo a vôňu celé týždne
  • Britská značka č. 1 vonných čistiacich prostriedkov

anglia surf-logo 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Surf Tropical Lily gél na pranie 648 ml - 24 praní

Koncentrovaný tekutý prací prostriedok Surf Tropical Lily obsahuje nádhernú, dlhotrvajúcu vôňu jedného z najlákavejších kvetov prírody v kombinácii s nebeskými prírodnými esenciálnymi olejmi. Medová, kvetinová vôňa ľalie je obľúbená a radí sa medzi päť najobľúbenejších čerstvých rezaných kvetov na svete. Rad Tropical Lily je dostupný v pracích prostriedkoch, pracích práškoch a pracích kapsulách a je vhodný na pranie farieb aj bielej. Surf je v Spojenom kráľovstve č. 1 značka vonných čistiacich prostriedkov* a prináša vám radosť z vône ešte dlho po vypraní oblečenia. Vďaka povznášajúcej vôni za druhou, ktorá sa uvoľňuje počas celého dňa, zostane vaša bielizeň voňavá a svieža, s brilantným hĺbkovým čistením, ktoré si zamilujete. Fľaša na pranie bielizne obsahuje recyklovaný plast a je 100% recyklovateľná s odstráneným rukávom. 

! Nie je vhodný pre vlnu a hodváb.

www.surf.co.uk www.unilever.com

Príprava a použitie

Najprv skontrolujte štítky starostlivosti. Tmavé farby perte oddelene. Pred predbežnou úpravou s čistou kvapalinou skontrolujte stálosť farby. Neperte nehorľavé tkaniny nad 50 °C. Nepoužívajte na hodváb a vlnu. Na ručné pranie rozrieďte 13 ml pracieho prostriedku v 5 l vody. Pri silnom znečistení perte pri vysokej teplote. Pri praní pri nízkych teplotách použite na dosiahnutie najlepších výsledkov nešetrný cyklus.

zloženie 5-15%: aniónové povrchovo aktívne látky. <5%: Neiónové povrchovo aktívne látky, Parfum, Mydlo, Fosfonáty, Polykarboxyláty, Enzýmy, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Methylisothiazolinone, Octylisothiazolinone

Upozornenie :    varovanie

  • Uchovávajte mimo dosah detí.
  • Vyhnite sa kontaktu s očami. Spôsobuje vážne podráždenie očí. V prípade zasiahnutia očí ich dôkladne vypláchnite vodou. Podľa možnosti odstráňte kontaktné šošovky. Pri pretrvávajúcom dráždení očí okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.
  • Pri prehltnutí – pri malátnosti kontaktujte Toxikologické informačné centrum.
  • Ak je potrebná lekárska pomoc, uchovajte si obal alebo etiketu symbolov.

       safe_icon_01      safe_icon_02      nevdychujte     

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: