Soft linfa di aloe Igienizante prášok na pranie 5,25 kg - 105 praní

Kód: 68875
15,40 € 12,83 € bez DPH 2,93 € / 1 kg
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

s čistou vôňou Aloe vera

  • s receptúrou založenou s prírodnými enzýmami a mydiel ktoré odstránia aj mastné, ťažké škvrny
  • optické zjasňovače robia biely odev svetlejším a jasnejším
  • účinný pri odstraňovaní škvŕn, ale šetrný k farbám
  • s hygienickým účinkom

  taliansko-mapaLOGO-SOFT

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft linfa di aloe Igienizante prášok na pranie 5,25 kg - 105 praní

Univerzálny prací prášok s receptúrou, ktorá ponúka hĺbkovú dezinfekciu oblečenia.

Nové optimalizované a vylepšené zloženie, účinnejšie na nečistoty s bieliacim aktivátorom na báze aktívneho kyslíka. Mäkký prášok je receptúra ​​vytvorená vežovým atomizačným procesom, ktorý vám umožňuje získať rýchly a vo vode vysoko rozpustný produkt aj pri nízkych teplotách, čím sa maximalizuje jeho účinnosť pri odstraňovaní nečistôt.

Vzorec na báze mydla, aniónové, neiónové a amfotérne povrchovo aktívne látky a enzýmy. Čistí do hĺbky bez poškodenia tkanín, príjemne vonia oblečenie a dodáva jemnosť a jemnosť Aloe Vera. Je účinný pri odstraňovaní škvŕn, ale je šetrný k farbám. Je účinný aj pri nízkych teplotách prania. Univerzálny prací prášok vhodný na farebné a biele prádlo a tkaniny. 

  • Preniká hlboko do vlákien a odstraňuje aj tie najodolnejšie škvrny
  • Antibakteriálne: vďaka novému práškovému zloženiu čistí oblečenie do hĺbky a odstraňuje choroboplodné zárodky a baktérie
  • Je účinný aj pri nízkych teplotách a krátkych cykloch
  • Dodáva oblečeniu dlhotrvajúci pocit sviežosti

Soft  je  historická značka , vždy spojená s tradíciami a blízko k rodinám  Jeho  spoľahlivosť , hĺbka  sortimentu , rozmanitosť  vôní ,  pohodlie  a  autentickosť  sú  kľúčmi , vďaka ktorým vstupuje do  domácností  talianskych rodín každý deň.

Soft je čisto talianska rada pracích a avivážnych prostriedkov, ktorá vám zaručí dokonalé a bezpečné čistenie, pretože neobsahuje látky agresívne voči životnému prostrediu a ľuďom.Soft  je  historická značka , vždy spojená s tradíciami a blízko k rodinám  Jeho  spoľahlivosť , hĺbka  sortimentu , rozmanitosť  vôní ,  pohodlie  a  autentickosť  sú  kľúčmi , vďaka ktorým vstupuje do  domácností  talianskych rodín každý deň.

Soft je čisto talianska rada pracích a avivážnych prostriedkov, ktorá vám zaručí dokonalé a bezpečné čistenie, pretože neobsahuje látky agresívne voči životnému prostrediu a ľuďom.

Zloženie : 

  • obsahuje: menej ako 5%: neiónové povrchovo aktívne látky, mydlo. Medzi 5% a 15%: aniónové povrchovo aktívne látky. Enzýmy, optické zjasňovače, parfumy. Konzervačné látky: 2-bróm-2-nitropropán-1,3-diol, metylchlórizotiazolinón a metylizotiazolinón.

 varovanie

Dráždi oči a pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade kontaktu s očami, okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Tento materiál a jeho obal musia byť zneškodnené bezpečným spôsobom. Po použití si dobre umyte ruky. Ľudia s citlivou alebo poškodenou pokožkou by sa mali vyvarovať dlhšieho kontaktu s výrobkom.

     safe_icon_01      safe_icon_02      nevdychujte

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: