Ariasana Aero 360° tab pohlcovač vlhkosti 2 in 1 - tableta

Kód: 67723
5,55 € 4,63 € bez DPH
Skladom (7 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia

znižuje vlhkosť na ideálnu úroveň 40% - 60%

  • náplň v TAB s prírodnými vôňami Wildflowers
  • bojuje proti kondenzácii, nadmernej vlhkosti, plesniam a zatuchnutému zápachu na zle vetraných miestach
  • pre súpravu Aero 360°

taliansko-mapa

Detailné informácie

Podrobný popis

Ariasana Aero 360° pohlcovač vlhkosti 2 in 1

https://www.portalehenkel.it/brands/prodotti/ariasana_kit_aero_360_450g.html

Proti vlhkosti Maximálna účinnosť Vlnitý povrch (patentovaný) a stredový otvor podporujú väčší kontakt so vzduchom, zloženie aktívnych kryštálov zaručuje optimálnu absorpciu vlhkosti. Anti-odor Patentovaná technológia Aktívna redukcia nepríjemných pachov vďaka patentovanej anti-odour technológii vo vnútri tabletu, ktorá zachytáva a neutralizuje nepríjemné pachy. Parfémy prírody Objavte čaro prírody u vás doma Pomocou tejto jemnej a relaxačnej vône môžete znovu prežiť čaro levanduľových polí doma. Obohatené o esenciálne oleje z Francúzska. Refill in tab - Refill in Tab kompatibilný so zariadeniami = 450g. Maximálne trvanie - Až 3 mesiace.** Extra rýchle pôsobenie - Prvá kvapka po 6 hodinách.** Patentovaná technológia - Pre väčší kontakt s pokožkou vzduchu. **V závislosti od teploty a stupňa vlhkosti v miestnosti.Nová súprava aerodynamického pohlcovača vlhkosti pre plniteľné tablety.
Jeho inovatívny dizajn ho robí efektívnym, praktickým a vhodným pre všetky prostredia s rozlohou približne 55 m3, pre váš domov, garáž a karavan. Je vybavená bezpečnostným uzáverom, ktorý chráni pred samovoľným otvorením a vyprázdňovacím uzáverom, ktorý uľahčuje vylučovanie fyziologického roztoku. Dostupné v protizápachovej verzii, ale aj doplniteľné 450g levanduľovým Aero 360 Tab. Prečo sme až o 40 % efektívnejší*

Návod na použitie: Pokyny 1.a Otvorte súpravu jemným stlačením chlopne v súlade so slovom „Open“ umiestnenom v hornej časti súpravy. 1.b Stlačte veko vpravo a vľavo súčasne a zdvihnite ho zo zariadenie. 2. Vyberte Tab Aero 360° z obalu. 3. Vložte Tab Aero 360° do súpravy modrou časťou smerom nadol a zatvorte zariadenie. 4. Keď je tabuľka vyčerpaná, hladina fyziologického roztoku dosiahne indikátor. Otvorte vyprázdňovací uzáver a nalejte tekutinu do toalety. Bezpečnostné opatrenia pri používaní: Zabezpečte, aby citlivé povrchy neprišli do kontaktu s Tab Aero 360° alebo fyziologickým roztokom. V prípade kontaktu ihneď opláchnite vodou. Uschovajte si balenie pre budúce potreby.
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: