Tesori d´Oriente Japanese rituals aromatická sviečka - 200 g

6,59 € 5,49 € bez DPH
Skladom (5 ks)

dekoratívna sviečka z vysoko kvalitného vosku a éterických olejov

  • s jemným olejom Tsubaki a sviežosťou pivonky
  • šíri zvodnú a intenzívnu arómu, ktorá dodáva každému prostrediu charakter a eleganciu
  • dekoratívne balenie dodáva eleganciu každej miestnosti

taliansko-mapa tesori

Detailné informácie

Podrobný popis

Tesori d´Oriente Japanese rituals aromatická sviečka - 200 g

Čistý relax a pokoj! Aromatická vonná sviečka „Japanese Rituals“ od spoločnosti Tesori d'Oriente rozmaznáva zmysly príjemnou a fascinujúcou vôňou, ktorá vytvára uvoľnenú atmosféru a dodáva pokoj. Sviečka je vyrobená z vysoko kvalitných voskov a éterických olejov. S jemným olejom Tsubaki a sviežosťou pivonky šíri zvodnú a intenzívnu arómu, ktorá dodáva každému prostrediu charakter, eleganciu a osobnosť.

Séria starostlivosti „Japonské rituály“ od Tesori d'Oriente je založená na rituáli japonských kúpeľov. Tento starodávny rituál sa používa na očistenie tela a mysle a slúži na to, aby sa človek zároveň očistil, uvoľnil a zbavil každodenného stresu. Olej Tsubaki a pivonka sa starajú o pokožku a rozmaznávajú zmysly zmyselnou a fascinujúcou vôňou. Starostlivosť o telo sa stáva rituálom dobrého pocitu!

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Vyhnite sa kontaktu s tkaninami, drevom a povrchy z nerez ocele. Povrch ochránite vložením podložky pod fľaštičku. Nevylievajte do odpadu. Zabráňte kontaktu s pokožkou a očami. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. V prípade kontaktu s pokožkou okamžite umyte veľkým množstvom vody. Po kontakte s pokožkou je potrebné ju umyť veľkým množstvom vody. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Používajte iba podľa návodu na použitie. Uchovávajte na chladnom mieste.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie