Tesori d´Oriente Japanese rituals aromatická sviečka - 200 g

Kód: 14942
6,55 € –4 %
tesori d orientejapanese rituals aromaticka sviecka 200 g
6,55 € –4 % 6,25 € 5,21 € bez DPH
Skladom (6 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Možnosti doručenia

dekoratívna sviečka z vysoko kvalitného vosku a éterických olejov

  • s jemným olejom Tsubaki a sviežosťou pivonky
  • šíri zvodnú a intenzívnu arómu, ktorá dodáva každému prostrediu charakter a eleganciu
  • dekoratívne balenie dodáva eleganciu každej miestnosti

taliansko-mapa tesori

Detailné informácie

Podrobný popis

Tesori d´Oriente Japanese rituals aromatická sviečka - 200 g

Čistý relax a pokoj! Aromatická vonná sviečka „Japanese Rituals“ od spoločnosti Tesori d'Oriente rozmaznáva zmysly príjemnou a fascinujúcou vôňou, ktorá vytvára uvoľnenú atmosféru a dodáva pokoj. Sviečka je vyrobená z vysoko kvalitných voskov a éterických olejov. S jemným olejom Tsubaki a sviežosťou pivonky šíri zvodnú a intenzívnu arómu, ktorá dodáva každému prostrediu charakter, eleganciu a osobnosť.

Séria starostlivosti „Japonské rituály“ od Tesori d'Oriente je založená na rituáli japonských kúpeľov. Tento starodávny rituál sa používa na očistenie tela a mysle a slúži na to, aby sa človek zároveň očistil, uvoľnil a zbavil každodenného stresu. Olej Tsubaki a pivonka sa starajú o pokožku a rozmaznávajú zmysly zmyselnou a fascinujúcou vôňou. Starostlivosť o telo sa stáva rituálom dobrého pocitu!

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Vyhnite sa kontaktu s tkaninami, drevom a povrchy z nerez ocele. Povrch ochránite vložením podložky pod fľaštičku. Nevylievajte do odpadu. Zabráňte kontaktu s pokožkou a očami. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. V prípade kontaktu s pokožkou okamžite umyte veľkým množstvom vody. Po kontakte s pokožkou je potrebné ju umyť veľkým množstvom vody. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Používajte iba podľa návodu na použitie. Uchovávajte na chladnom mieste.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: