Tesori d´Oriente Fior di Loto aromatická sviečka - 200 g

Kód: 15039
6,55 € –4 %
tesori d oriente fior di loto aromaticka sviecka 200 g
6,55 € –4 % 6,25 € 5,21 € bez DPH 3,13 € / 100 g
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
7.3.2024

z vysoko kvalitného vosku a éterických olejov

  • hýčkajú zmysly teplou vôňou lotosového kvetu
  • vytvára relaxačnú atmosféru
  • dekoratívne balenie dodáva eleganciu každej miestnosti

taliansko-mapa tesori

Detailné informácie

Podrobný popis

Tesori d´Oriente Fior di Loto aromatická sviečka - 200 g

Dekoratívna sviečka z vysoko kvalitného vosku a éterických olejov. Výrobky hýčkajú zmysly teplou vôňou lotosového kvetu a poskytujú relaxačnú starostlivosť.

„Fior di Loto“ od Tesori d'Oriente je založený na vzácnych a pozitívnych vlastnostiach lotosového kvetu a bambuckého oleja. Intenzívne aromatická a fascinujúca vôňa tejto rady starostlivosti hladí zmysly hrejivými tónmi a dodáva príjemný pocit pohody, ktorý dlho pretrváva na pokožke a v pamäti.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Vyhnite sa kontaktu s tkaninami, drevom a povrchy z nerez ocele. Povrch ochránite vložením podložky pod fľaštičku. Nevylievajte do odpadu. Zabráňte kontaktu s pokožkou a očami. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. V prípade kontaktu s pokožkou okamžite umyte veľkým množstvom vody. Po kontakte s pokožkou je potrebné ju umyť veľkým množstvom vody. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Používajte iba podľa návodu na použitie. Uchovávajte na chladnom mieste.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: