Air flor Muschio bianco osviežovač vzduchu sprej - 300 ml

Kód: 67812
1,95 € 1,63 € bez DPH 0,65 € / 100 ml
Skladom (9 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

s vôňou bieleho pižma

  • pôsobí na molekuly nepríjemných pachov
  • neutralizuje ich a za pár okamihov jemne aromatizuje vzduch
  • s dvojitým účinkom

 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Air flor Muschio bianco osviežovač vzduchu sprej - 300 ml

Air Flor so sviežou a príjemnou vôňou osvieži všetky prostredia v priebehu niekoľkých sekúnd. Ideálny vo všetkých prostrediach, kde sa vyžaduje čistenie vzduchu, tento izbový dezodorant v spreji má dvojitý účinok, pôsobí na nepríjemné pachy ich neutralizáciou a za pár sekúnd chvíle jemne prevonia vzduch. Jeho koncentrované zloženie umožňuje získať príjemnú a dlhotrvajúcu vôňu v celej miestnosti len niekoľkými krátkymi streknutiami.

Bezpečnostné informácie

Pokyny pre bezpečné používanie a predlekársku prvú pomoc:
Ľudia trpiaci na precitlivenosť vyvolanú parfumami by mali tento výrobok používať opatrne. Osviežovače vzduchu nenahrádzajú dodržiavanie správnej hygieny. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia - Zákaz fajčenia. Nevdychujte aerosóly. V prípade kontaktu s očami je potrebné ihneď ich vymyť s veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade požitia, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Používajte len na dobre vetranom mieste. Pri podráždení omyte kožu vodou a mydlom.

Upozornenie:
Pozorne čítajte a dodržiavajte inštrukcie na aerosólovej náplni. Tlaková nádoba: Chráňte pred slnečným žiarením a teplotami nad 50 °C. Extrémne teploty sa môžu vyskytnúť v automobiloch a v blízkosti kachieľ alebo krbov. Nestriekajte na elektrické kachle, zdroje tepla a elektrické zariadenia. Uchovávajte mimo dosahu plameňa, sviečok, cigariet, zdrojov vznietenia, zdrojov tepla, akýchkoľvek elektrických zariadení, ako je televízor a pod. Úmyselná inhalácia prípravku môže byť zdraviu škodlivá až smrteľná. Postriekaný povrch zotrite vlhkou handričkou. Neprepichujte a nespaľujte, a to ani po použití. Nestriekajte do ohňa alebo na žeravé predmety. Uchovávajte mimo dosahu detí! Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia - Zákaz fajčenia. Zabráňte úmyselnej inhalácii. Nestriekať na potraviny, tkaniny, povrchy. Zabráňte kontaktu s očami. Uchovávajte mimo dosahu plameňa, sviečok, zdrojov vznietenia, zdrojov tepla a zapnutých elektrických zariadení.

Špecifická rizikovosť:
F+ Mimoriadne horľavý.


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: