Felce Azzurra Vaniglia e monoi original osviežovač vzduchu - 250 ml

Kód: 67694
2,75 € 2,29 € bez DPH 1,10 € / 100 ml
Skladom (16 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

kombinácia pomarančového kvetu a vanilky

taliansko-mapafelce azzurra Profumazione

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Felce Azzurra Vaniglia e monoi osviežovač vzduchu - 250 ml

Kombinácia pomarančového kvetu a vanilkových strukov v kombinácii so sladkými a ovocnými tónmi kokosu dáva život tejto zahaľujúcej a zmyselnej vôni snívajúcej o tajomných horizontoch.

Hlava, prvé vnímané tóny : broskyňa, kokos a citrusové

srdce, charakter esencie : konvalinka, jasmín a

základ Monoi, stopa parfumu : cédrové drevo a vanilka

Profumazione

  • má jedinečnú parfumáciu
  • je zložený z viac ako 100 surovín z celého sveta
  • izbový sprej je okamžitým riešením na prevoňanie vášho domova obklopujúcimi a emocionálnymi vôňami, ktoré miestnostiam, v ktorých žijete, dodáva nádych silnej osobnosti.
  • jeho receptúra ​​bez vody zaručuje okamžitý účinok a vôňu, ktorá vydrží až 4-krát dlhšie. Žiadne kvapky dažďa na nábytku, skle a podlahách.

 safe_icon_02   safe_icon_01

Bezpečnostné informácie

Pokyny pre bezpečné používanie a predlekársku prvú pomoc:
Ľudia trpiaci na precitlivenosť vyvolanú parfumami by mali tento výrobok používať opatrne. Osviežovače vzduchu nenahrádzajú dodržiavanie správnej hygieny. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia - Zákaz fajčenia. Nevdychujte aerosóly. V prípade kontaktu s očami je potrebné ihneď ich vymyť s veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade požitia, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Používajte len na dobre vetranom mieste. Pri podráždení omyte kožu vodou a mydlom.

Upozornenie:
Pozorne čítajte a dodržiavajte inštrukcie na aerosólovej náplni. Tlaková nádoba: Chráňte pred slnečným žiarením a teplotami nad 50 °C. Extrémne teploty sa môžu vyskytnúť v automobiloch a v blízkosti kachieľ alebo krbov. Nestriekajte na elektrické kachle, zdroje tepla a elektrické zariadenia. Uchovávajte mimo dosahu plameňa, sviečok, cigariet, zdrojov vznietenia, zdrojov tepla, akýchkoľvek elektrických zariadení, ako je televízor a pod. Úmyselná inhalácia prípravku môže byť zdraviu škodlivá až smrteľná. Postriekaný povrch zotrite vlhkou handričkou. Neprepichujte a nespaľujte, a to ani po použití. Nestriekajte do ohňa alebo na žeravé predmety. Uchovávajte mimo dosahu detí! Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia - Zákaz fajčenia. Zabráňte úmyselnej inhalácii. Nestriekať na potraviny, tkaniny, povrchy. Zabráňte kontaktu s očami. Uchovávajte mimo dosahu plameňa, sviečok, zdrojov vznietenia, zdrojov tepla a zapnutých elektrických zariadení.

Špecifická rizikovosť:
F+ Mimoriadne horľavý.

Nebezpečné látky:
bután - EC: 203-448-7.
Obsahuje butylphenyl methylpropional, hexyl cinnamal. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Špecifická rizikovosť:
F+ Mimoriadne horľavý.

Nebezpečné látky:
bután - EC: 203-448-7.
Obsahuje butylphenyl methylpropional, hexyl cinnamal. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: