Air Wick strojček + náhradná náplň Spring delight - 250 ml

Kód: 13329
6,95 € 5,79 € bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Možnosti doručenia

zachytáva nádhernú sviežu vôňu jarných kvetov

  • uvoľňuje sviežu vôňu, ktorá vyplní interiér a pomôže vytvoriť jedinečnú atmosféru vo vašom dome
  • farba strojčeka - biela

česko

Detailné informácie

Podrobný popis

Osviežovač vzduchu AirWick strojček + náhradná náplň (jarné potešenie) 250 ml

Zachytáva zachytáva nádhernú sviežu vôňu jarných kvetov

Vyberte si z troch nastavení pre dosiahnutie požadovanej intenzity vône. Zaveste na stenu alebo umiestnite na policu či skrinku. 2 AA batérie zahrnuté. Posilnite vôňu príbehu Vášho domova s ​​automatickým sprejom od Air Wick Life Scents Freshmatic. Priveďte k životu ostrú, chladnú eleganciu jemnej bielizne, s voňavým nádychom divokého orgovánu. Air Wick Freshmatic uvoľňuje dávky sviežej vône nepretržite, takže Váš domov vždy prívetivo vonia. Stačí nastaviť osviežovač vzduchu na Vašu preferovanú intenzitu vône a vychutnajte si Vôňu sviežeho bielizne, ktorá neutralizuje pachy. Pri nízkom nastavení, osvieži vašu domácnosť až na 60 dní.

Náhradná náplň do osviežovača vzduchu. Uvoľňuje dávky nepretržitej sviežej vône, aby váš domov vždy voňal príjemne. Nastavte si osviežovač vzduchu na preferovanú intenzitu a relaxujte, zatiaľ čo vôňa sviežej bielizne neutralizuje pachy. Rozvoňajte si domov až na 60 dní pri nastavení nízkej intenzity.

Návod na použitie:
Podrobne si prečítajte pokyny pre bezpečné používanie a predlekársku prvú pomoc pred použitím výrobku. Pred vložením aerosólu do difuzéra sa presvedčte, či je difuzér vypnutý: nastavenie "OFF". Pred zapnutím, difuzér natočte smerom od vašej tváre. Po zapnutí difuzéra dôjde po 15 sekundách k automatickému uvoľneniu vône

Bezpečnostné informácie

Pokyny pre bezpečné používanie a predlekársku prvú pomoc:
Ľudia trpiaci na precitlivenosť vyvolanú parfumami by mali tento výrobok používať opatrne. Osviežovače vzduchu nenahrádzajú dodržiavanie správnej hygieny. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia - Zákaz fajčenia. Nevdychujte aerosóly. V prípade kontaktu s očami je potrebné ihneď ich vymyť s veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade požitia, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Používajte len na dobre vetranom mieste. Pri podráždení omyte kožu vodou a mydlom.

Upozornenie:
Pozorne čítajte a dodržiavajte inštrukcie na aerosólovej náplni. Tlaková nádoba: Chráňte pred slnečným žiarením a teplotami nad 50 °C. Extrémne teploty sa môžu vyskytnúť v automobiloch a v blízkosti kachieľ alebo krbov. Nestriekajte na elektrické kachle, zdroje tepla a elektrické zariadenia. Uchovávajte mimo dosahu plameňa, sviečok, cigariet, zdrojov vznietenia, zdrojov tepla, akýchkoľvek elektrických zariadení, ako je televízor a pod. Úmyselná inhalácia prípravku môže byť zdraviu škodlivá až smrteľná. Postriekaný povrch zotrite vlhkou handričkou. Neprepichujte a nespaľujte, a to ani po použití. Nestriekajte do ohňa alebo na žeravé predmety. Uchovávajte mimo dosahu detí! Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia - Zákaz fajčenia. Zabráňte úmyselnej inhalácii. Nestriekať na potraviny, tkaniny, povrchy. Zabráňte kontaktu s očami. Uchovávajte mimo dosahu plameňa, sviečok, zdrojov vznietenia, zdrojov tepla a zapnutých elektrických zariadení.

Špecifická rizikovosť:
F+ Mimoriadne horľavý.

Nebezpečné látky:
bután - EC: 203-448-7.
Obsahuje butylphenyl methylpropional, hexyl cinnamal. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: