Air Wick Liriq de Luna & Satén se Seda osviežovač vzduchu freshmatic automatic sprej - 250 ml

Kód: 68361
3,35 € 2,79 € bez DPH 1,34 € / 100 ml
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
7.3.2024

luxusná kombinácia ľalií, ruží a pivónií zahalená do jemných tónov vanilky

  • rozvonia Vás domov po dobu 70 dní 
  • obsahuje prírodné esenciálne oleje extrahované z rastlín a kvetov
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Air Wick Liriq de Luna & Satén se Seda osviežovač vzduchu freshmatic automatic sprej - 250 ml

  • Air Wick Freshmatic bol Air Wick Freshmatic je automatický osviežovač vzduchu, ktorý nepretržite uvoľňuje vôňu pomocou technológie Odour Stop. Objavte luxusnú kombináciu ľalií, ruží a pivónií zahalenú do jemných tónov vanilky. Osviežovač vzduchu v automatickom rozprašovacom formáte, ktorý neutralizuje pachy a uvoľňuje príjemnú vôňu.
  • Vôňa Moon Lily & Silk Satin: Kvetinová vôňa s ľaliami, ružami, pivonkami a jemným nádychom vanilky. Ovládajte intenzitu osviežovača vzduchu úpravou frekvencie. Až 70 dní vône. Funguje s jednou batériou.

Náhradná náplň do osviežovača vzduchu. Uvoľňuje dávky nepretržitej sviežej vône, aby váš domov vždy voňal príjemne. Nastavte si osviežovač vzduchu na preferovanú intenzitu a relaxujte, zatiaľ čo vôňa mesačnej ľalie neutralizuje pachy. Rozvoňajte si domov až na 60 dní pri nastavení nízkej intenzity.

Návod na použitie:
Podrobne si prečítajte pokyny pre bezpečné používanie a predlekársku prvú pomoc pred použitím výrobku. Pred vložením aerosólu do difuzéra sa presvedčte, či je difuzér vypnutý: nastavenie "OFF". Pred zapnutím, difuzér natočte smerom od vašej tváre. Po zapnutí difuzéra dôjde po 15 sekundách k automatickému uvoľneniu vône

Bezpečnostné informácie

Pokyny pre bezpečné používanie a predlekársku prvú pomoc:
Ľudia trpiaci na precitlivenosť vyvolanú parfumami by mali tento výrobok používať opatrne. Osviežovače vzduchu nenahrádzajú dodržiavanie správnej hygieny. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia - Zákaz fajčenia. Nevdychujte aerosóly. V prípade kontaktu s očami je potrebné ihneď ich vymyť s veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade požitia, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Používajte len na dobre vetranom mieste. Pri podráždení omyte kožu vodou a mydlom.

Upozornenie:
Pozorne čítajte a dodržiavajte inštrukcie na aerosólovej náplni. Tlaková nádoba: Chráňte pred slnečným žiarením a teplotami nad 50 °C. Extrémne teploty sa môžu vyskytnúť v automobiloch a v blízkosti kachieľ alebo krbov. Nestriekajte na elektrické kachle, zdroje tepla a elektrické zariadenia. Uchovávajte mimo dosahu plameňa, sviečok, cigariet, zdrojov vznietenia, zdrojov tepla, akýchkoľvek elektrických zariadení, ako je televízor a pod. Úmyselná inhalácia prípravku môže byť zdraviu škodlivá až smrteľná. Postriekaný povrch zotrite vlhkou handričkou. Neprepichujte a nespaľujte, a to ani po použití. Nestriekajte do ohňa alebo na žeravé predmety. Uchovávajte mimo dosahu detí! Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia - Zákaz fajčenia. Zabráňte úmyselnej inhalácii. Nestriekať na potraviny, tkaniny, povrchy. Zabráňte kontaktu s očami. Uchovávajte mimo dosahu plameňa, sviečok, zdrojov vznietenia, zdrojov tepla a zapnutých elektrických zariadení.

Špecifická rizikovosť:
F+ Mimoriadne horľavý.

Nebezpečné látky:
bután - EC: 203-448-7.
Obsahuje butylphenyl methylpropional, hexyl cinnamal. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: