Heitman žlčové mydlo Odstraňovač škvŕn v spreji - 250 ml

2,70 € 2,25 € bez DPH 1,08 € / 100 ml
Skladom (7 ks)
Môžeme doručiť do:
15.6.2023

na všetky druhy škvŕn od bielej, farebnej a jemnej bielizne 

  • vhodný na všetky škvrny, na biele aj farebné oblečenie,  pre všetky tkaniny
  • vhodné na vlnu a hodváb
  • 0% farbív a bielidiel
  • so silou prírodnej žlče

nemecko-mapa    Heitmann-logo

Detailné informácie

Podrobný popis

Heitman žlčové mydlo Odstraňovač škvŕn v spreji - 250 ml

Sprej na žlčové mydlo na cielené predbežné ošetrenie zafarbenej bielej, farebnej a jemnej bielizne

Sprej na škvrny od žlčového mydla HEITMANN jemne odstráni rôzne druhy škvŕn (napríklad od mastnoty, oleja, krvi, bielkovín a mejkapu) a nečistôt zo všetkých umývateľných textílií. Je vhodný aj na jemné vlákna, ako je vlna a hodváb, a neobsahuje farbivá a bielidlá.

Silná pena preniká hlboko do vlákna a uvoľňuje škvrny.

Gallové mydlo je už celé generácie klasikou na odstraňovanie škvŕn. Pracuje so silou prírodnej žlče a mydla z obnoviteľných surovín.

Dermatologicky testované.

Odstraňuje fľaky, ktoré sú hlboko vo vláknach zo stolového/šalátového oleja, make-upu, rúžu, krvi, špiny na golieroch a na manžetách, kolomaž a veľa iných.

Všestranný odstraňovač škvŕn

Jeden za všetko: So žlčovým mydlom HEITMANN účinne odstránite škvrny, napríklad od kozmetiky, nečistôt, kuchynského oleja, krvi, kakaa a čokolády.

 Použitie: 

  • Postriekajte škvrny.
  • Potom ho nechajte pôsobiť niekoľko minút.
  • Potom umyte ako obvykle.

Ďalšie prísady : žlč<5% mydla, 5–15% neiónových povrchovo aktívnych látok, ďalšie zložky: vonné látky, konzervačné látky (benzizotiazolinón, metylizotiazolinón), žlčové kyseliny.

NÁVOD NA POUŽITIE: Urobte test stálofarebnosti na málo viditeľnom mieste. Namočte textíliu i mydlo. Následne aplikujte na škvrnu, nechajte chvíľu pôsobiť a potom opláchnite vodou. Pri obtiažnych škvrnách postup opakujte.

varovanie Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, pripravte si obal alebo štítok. Držte mimo dosahu detí. Noste ochranu očí a tváre. Po použití si dôkladne umyte ruky. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte všetky kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc / pomoc.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: