Vanish White Action Odstraňovač škvŕn - 1 L

3,56 € 2,97 € bez DPH 3,56 € / 1 l
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
30.3.2023

na biele prádlo s bieliacim účinkom

  • pre brilantnú belosť a odstránenie škvŕn
  • obsahuje špeciálne bieliace prísady, ktoré pomáhajú udržať žiarivú belosť
  • odstráni tiež škvrny, ktoré po sebe zanechali iné čistiace prostriedky

mapa-madarsko      vanish

Detailné informácie

Podrobný popis

Vanish White Odstraňovač škvŕn - 1 L

na biele prádlo s bieliacim účinkom

Ohromujúce odstraňovanie škvŕn pre biele oblečenie. Odstraňovač škvŕn Vanish je rýchlo pôsobiaci a výkonný čistič, ktorý udržuje odevy a ďalšie textílie čisté a čerstvé. Vzorec Oxi Action tiež účinne odstraňuje škvrny, ktoré po sebe zanechali iné čistiace prostriedky, a pri prvom použití rozpúšťa nečistoty alebo špinu, a to aj pri nízkych teplotách. Vďaka šikovnej a ľahko použiteľnej fľaštičke možno Vanish pohodlne použiť so štandardným pracím práškom alebo gélom.

Návod na použitie : pri silných škvrnách nalejte Vanish priamo na škvrnu, nechajte pôsobiť 10 minút, a potom pridajte10 ml k priaciemu prostriedku. Spustite prací cyklus ako zvyčajne.

Predbežná úprava: Nalejte 2 ml Vanish priamo na škvrnu. Perte ako obvykle. Namáčanie: Po namočení umyte ako obvykle alebo dôkladne opláchnite. Pranie: Pridajte 100 ml Vanish do vášho pracieho prostriedku. Pridajte prací prostriedok ako obvykle. Stačí pridať dávku pre každé umývanie.

Zloženie: 5 - 15 % činidlá na báza kyslíka, 5% aniónové povrchovo aktívne látky, neiónové povrchovo aktívne látky, Pertume, hexyl cinnamal.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: