OZNAM PRE ZÁKAZNÍKOV - z dôvodu čerpania dovolenky budú objednávky prijaté po 28.07.2022 po 12:00 hod, postupne vybavené po 15. 08.2022. Ďakujeme za pochopenie :)

Spuma di Sciampagna Bianco Puro Odstraňovač škvŕn - 600 g

5,65 € 4,71 € bez DPH 0,94 € / 100 g
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
15.8.2022

s aktívnym kyslíkom na biele aj farebné prádlo

taliansko-mapa    spuma

Detailné informácie

Podrobný popis

Spuma di Sciampagna Bianco Puro Odstraňovač škvŕn - 600 g

vysoko účinný odstraňovač až na biele aj farebné prádlo

  • jeho Jzloženie s aktívnym kyslíkom pôsobí na prvý ťah
  • má dezinfekčné účinky 
  • bezpečne a účinne odstraňuje aj tie najodolnejšie škvrny... od vína, kávy, čokolády, trávy, omáčky, mastnoty ... a ďalších škvŕn! 
  • rešpektovanie všetky tkaniny 

Dávkovanie: Prášková prísada, ktorá sa pridáva k normálnemu saponátu pri každom praní, ručne aj v práčke. 

Na pranie v práčke: na bežné škvrny pridajte 1 odmerku prípravku k bežnému praciemu prostriedku a pokračujte v praní, na silné škvrny použite 2 odmerky.

Na ručné pranie: rozrieďte 1 odmerku prípravku v 10 l teplej vody a pridajte bežný prací prostriedok; nechajte pôsobiť 30 minút a dôkladne opláchnite.

Prášok nepoužívajte priamo na tkaniny. Nepoužívajte na vlnu, hodváb a kožu. Nenamáčajte predmety so zipsom alebo kovovými časťami. Pred praním alebo pláchaním nevystavujte predupravenú látku zdrojom tepla ani priamemu slnečnému žiareniu. Nemiešajte s inými bieliacimi prípravkami. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Zloženie: Perkarbonát sodný, 30% a viac bieliace činidlá na báze kyslíka, menej ako 5% neiónové povrchovo aktívne látky, menej ako 5% aniónové povrchovo aktívne látky, menej ako 5% fosfonáty, enzýmy, parfém

varovanie   nebezp1

H318 Spôsobuje vážne poškodenie očí. H315 Dráždi kožu. Bezpečnostné upozornenia: P102 Uchovávajte mimo dosahu detí. P280 Noste ochranné rukavice / ochranný odev / ochranné okuliare. P302 P352 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydlom. P305 P351 P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. P310 Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM / lekára. P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo štítok výrobku.Požití: Okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte nádobu alebo štítok. Nevyvolávajte zvracanie. Vypite vodu, aby sa produkt zředil.Vdechnutí: Premiestnite postihnutého na čerstvý vzduch. Vypláchnite ústa a hrdlo vodou. Odstráňte produkt z nosných dutín vypláchnutím vodou alebo fyziologickým roztokom. Ak príznaky pretrvávajú, vyhľadajte lekára. P501 Zneškodnite obsah / nádobu ako nebezpečný odpad.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie