Spuma di Sciampagna Bianco Puro Odstraňovač škvŕn - 600 g

Kód: 66810
6,35 € 5,29 € bez DPH 1,06 € / 100 g
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Možnosti doručenia

s aktívnym kyslíkom na biele aj farebné prádlo

taliansko-mapa    spuma

Detailné informácie

Podrobný popis

Spuma di Sciampagna Bianco Puro Odstraňovač škvŕn - 600 g

vysoko účinný odstraňovač až na biele aj farebné prádlo

  • jeho Jzloženie s aktívnym kyslíkom pôsobí na prvý ťah
  • má dezinfekčné účinky 
  • bezpečne a účinne odstraňuje aj tie najodolnejšie škvrny... od vína, kávy, čokolády, trávy, omáčky, mastnoty ... a ďalších škvŕn! 
  • rešpektovanie všetky tkaniny 

Dávkovanie: Prášková prísada, ktorá sa pridáva k normálnemu saponátu pri každom praní, ručne aj v práčke. 

Na pranie v práčke: na bežné škvrny pridajte 1 odmerku prípravku k bežnému praciemu prostriedku a pokračujte v praní, na silné škvrny použite 2 odmerky.

Na ručné pranie: rozrieďte 1 odmerku prípravku v 10 l teplej vody a pridajte bežný prací prostriedok; nechajte pôsobiť 30 minút a dôkladne opláchnite.

Prášok nepoužívajte priamo na tkaniny. Nepoužívajte na vlnu, hodváb a kožu. Nenamáčajte predmety so zipsom alebo kovovými časťami. Pred praním alebo pláchaním nevystavujte predupravenú látku zdrojom tepla ani priamemu slnečnému žiareniu. Nemiešajte s inými bieliacimi prípravkami. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Zloženie: Perkarbonát sodný, 30% a viac bieliace činidlá na báze kyslíka, menej ako 5% neiónové povrchovo aktívne látky, menej ako 5% aniónové povrchovo aktívne látky, menej ako 5% fosfonáty, enzýmy, parfém

varovanie   nebezp1

H318 Spôsobuje vážne poškodenie očí. H315 Dráždi kožu. Bezpečnostné upozornenia: P102 Uchovávajte mimo dosahu detí. P280 Noste ochranné rukavice / ochranný odev / ochranné okuliare. P302 P352 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydlom. P305 P351 P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. P310 Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM / lekára. P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo štítok výrobku.Požití: Okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte nádobu alebo štítok. Nevyvolávajte zvracanie. Vypite vodu, aby sa produkt zředil.Vdechnutí: Premiestnite postihnutého na čerstvý vzduch. Vypláchnite ústa a hrdlo vodou. Odstráňte produkt z nosných dutín vypláchnutím vodou alebo fyziologickým roztokom. Ak príznaky pretrvávajú, vyhľadajte lekára. P501 Zneškodnite obsah / nádobu ako nebezpečný odpad.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: