Z technických príčin budú objednávky, ktoré boli prijaté po 25.09. po 12:00 vybavené a odoslané až 30.09. Ďakujeme za pochopenie.

Sil Saptil odstraňovač škŕn v tube - 200 ml

3,15 € 2,63 € bez DPH 1,58 € / 100 ml
Skladom (5 ks)

univerzálny odstrňovač škvŕn s integrovanou kefkou  

nemecko-mapa     sil    

Detailné informácie

Podrobný popis

SIL Saptil odstraňovač škŕn v tube - 200 ml

Nový Sil 1-for-all Complete,  "Akčný fľak štetec" odstráni vďaka inovatívnemu vzorcu aj odolné škvrny. Pomocou presnej kefy gélový prípravok preniká hlboko do vlákna a umožňuje tak cielenú a praktickú predbežnú úpravu. Účinnosť odstraňovania škvŕn sa zvyšuje aj bez predprierania. 

Vďaka špeciálne navrhnutému zloženiu je vhodný: 

  • pre všetky druhy škvŕn (aj tvrdé a suché škvrny, ako sú mastné škvrny, bielkoviny a škvrny, napr. ovocie, káva alebo červené víno)
  • pre všetky teploty
  • pre farebné a biele

Či už doma alebo na cestách, v stroji alebo v ruke, Sil saptil s integrovanou kefou je vhodný ako prostriedok na predbežnú úpravu tvrdohlavého znečistenia alebo ako prostriedok na umývanie rúk na všetky druhy textílií, najmä na ľahko ošetrovateľné textílie.

Pomocou jedinečného štetca od Sil saptil môžete rýchlo a ľahko zapracovať odstraňovač škvŕn od Sil saptil priamo do škvrny a dosiahnuť tak ešte lepšie výsledky pri odstraňovaní škvŕn.

Sil saptil je ideálny pre špinavé goliere a manžety košele. Čistiace prostriedky nemôžu vždy odstrániť tieto škvrny v práčke. S praktickým štetcom od Sil saptil môžete tieto široké oblasti ošetrovať tiež veľmi rýchlo a efektívne.

Použitie:

  • Na znečistené miesta, napríklad na goliere alebo manžety, jednoducho naneste trochu Sil saptilu a produkt rovnomerne rozotrite štetcom.
    Potom textil vyperte v práčke alebo ručne.
    Ako čistiaci prostriedok na ruky alebo na cesty: do piatich litrov teplej vody pridajte prameň pasty Sil saptil (asi päť cm) a pastu rozpustite. Namočte bielizeň, umyte ju a potom opláchnite.

Upozornenia: dráždi oči, uchovávajte mimo dosahu detí. V prípradu kontaktu s očami, vymyť pod tečúcou vodou a vyhľadať lekársku pomoc

Zloženie: 15 - 30%: aniónové povrchovo aktívne látky, 5 - 15%: neiónové povrchovo aktívne látky, ďalšie zložky: konzervačné látky, vonné látky, citronellol, geraniol, linalool, hexyl škorica, metylchlórizotiazolinón a metylizotiazolinón

ghsSymbol0
Obsahuje METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE a METHYLISOTHIAZOLINONE. Môže spôsobiť alergické reakcie.
Spôsobuje vážne podráždenie očí.
Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobým účinkom.
Ak je potrebná lekárska pomoc, pripravte si obal alebo štítok.
Držte mimo dosahu detí.
Noste ochranné rukavice / ochranný odev / ochranné okuliare / ochranu tváre.
PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte všetky kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní.
Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.
Zlikvidujte iba úplne vyprázdnené nádoby na recykláciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: