Heitmann Oxi color odstraňovač škvŕn - 500 g

Kód: 15084
3,35 € 2,79 € bez DPH 0,67 € / 100 g
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

zanecháva farebné prádlo hygienicky a žiarivo čisté

  • odstraňuje škvrny od červeného vína, ovocia, džúsu, kávy, čaju, tuku, koly, pôdy a trávy
  • odstraňuje zápach a dôkladne odstraňuje odolné škvrny
  • pre všetky teploty a textílie (okrem vlny a hodvábu)

nemecko-mapa  Heitmann-logo

Detailné informácie

Podrobný popis

Heitmann color odstraňovač škvŕn - 500 g

odstraňovač škvŕn a odmasťovač ako čistiaci prostriedok na farebné stálofarebné prádlo. Hneď od prvého prania odstráňte z bielizne pachy a odolné škvrny, napríklad od kávy, červeného vína, pôdy a trávy, ako aj mastné škvrny.

  • Pre maximálny nárast čistiacej sily
  • Silný proti škvrnám a mastnotám
  • Eliminuje zápach
  • Bez povrchovo aktívnych látok a chlóru
  • Funguje s použitím kyslíka, uhličitanu sodného a enzýmov

Oxi Color univerzálny odstraňovač škvŕn a odmasťovač pre farebné a biele prádlo. Môže byť použitý ako zosilňovač pracej sily a na predbežnú úpravu.

Škvrny vznikajú ľahko - sú však opäť rýchlo odstránené pomocou HEITMANN Pure Oxi Color. Výkonný odstraňovač škvŕn a odmasťovač spoľahlivo odstráni z vašej farebnej bielizne aj odolné škvrny.

Čistiaci zosilňovač funguje kombináciou kyslíka, uhličitanu sodného a enzýmov. Vďaka tomu môžete odstrániť bieliteľné škvrny a pritom stále chrániť farby. Bez ohľadu na to, či sú škvrny spôsobené kávou, červeným vínom, ovocím, džúsom, čajom, pôdou alebo trávou. Kyslík a uhličitan sodný zároveň zaisťujú hygienickú čistotu, odstraňujú zápachy a dezodorujú vašu bielizeň pre dlhotrvajúcu sviežosť.

Zloženie HEITMANN Pure Oxi Color proti mastnote tiež odstraňuje odolné škvrny od mastnoty, vďaka čomu bude vaša bielizeň opäť vynikajúco čistá.

HEITMANN Pure Oxi Color neobsahuje povrchovo aktívne látky, chlór a vonné látky. Je vhodný pre všetky teploty prania a pracie prostriedky. Oxi Color môžete použiť aj na svoju bielu bielizeň.

  • ! nie je vhodná na vlnu a hodváb 

Použitie:

pridajte priamo do prania vrátane prášku, 1 - 2 odmerné lyžice (30 - 60 ml) podľa množstva nečistôt. Namáčanie: 2 lyžice prášku (60 ml) rozpustite v 4 litroch vody (teplota 40-60 stupňov). Doba namáčania farebných predmetov je 30-60 minút, bielych 1-6 hodín alebo dlhšie. Postup v prípade odolných škvŕn: V prípade farebného oblečenia rozpustite jednu lyžicu (7 ml) odstraňovača škvŕn v 0,5 litroch vody (40 - 60 stupňov). Škvrnu utrite čistou bielou handričkou. Umyte. Pri bielom oblečení 2 lyžice odstraňovača škvŕn vtierajte do pasty s 30 ml vody a nanášajte na škvrnu 5-30 minút. Opláchnite studenou vodou. Umyte.

Pozor: Vždy sa riaďte návodom na použitie na balení výrobku. Nepoužívajte na vlnu, hodváb alebo kožu. Nepoužívajte na povrch ošetrený náterom alebo lakom - napr. na drevo, kov atď.

UPOZORNENIE
Spôsobuje vážne podráždenie očí.
Ak potrebujete lekársku pomoc, majte po ruke obal alebo štítok produktu.
Držte mimo dosahu detí.
Po použití si dôkladne umyte ruky.
Noste ochranné rukavice / ochranný odev / ochranné okuliare / ochranu tváre.
PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Pokiaľ je to možné, odstráňte všetky kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní.
Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: