Expirácia 12/2022 Lysol dezinfekčný osviežovač sprej svieža vôňa - 400 ml

Akcia
Značka: Lysol
0,85 € 0,71 € bez DPH 0,21 € / 100 ml
Skladom (316 ks)
Môžeme doručiť do:
14.2.2023

odstraňuje 99,9% vírusov, baktérie a plesne

  • vrátane baktérií odolných proti antibiotikám a špecifické vírusy
  • osviežuje vzduch, textil a povrchy
  • zabezpečuje perfektnú hygienu a zanecháva príjemný pocit sviežosti
  • Expirácia 12/2022

Detailné informácie

Podrobný popis

Lysol dezinfekčný osviežovač sprej - 400 ml

  • zabíja 99,9 % baktérií vrátane baktérií odolných proti antibiotikám, plesne a špecifické vírusy
  • účinne odstraňuje zápach a dodáva vôňou sviežosti
  • jednoduché použitie - bez stierania alebo oplachovania
  • univerzálny dezinfekčný sprej pre celú domácnosť
  • na toalety, kuchynské pulty, odpadkové koše, dverné kľučky a drezy, a tiež na mäkkých povrchoch, ako sú pohovky, matrace, topánky alebo vložky do topánok...
Osvieženie a dezinfekcia domácnosti v jednom! Dezinfekčný sprej od značky Lysol s vôňou sviežosti zabíja 99,9 % baktérií vrátane baktérií odolných proti antibiotikám, plesne a špecifické vírusy. Zároveň pomáha predchádzať šíreniu chorôb spôsobených baktériami, vírusmi alebo plesňami. Poteší vás jednoduché a pohodlné použitie tohto dezinfekčného spreja, pretože nie je potrebné žiadne stieranie alebo oplachovanie. Dezinfekčný sprej Lysol je skutočne univerzálny – je vhodný na väčšinu povrchov v domácnosti od kuchyne, kúpeľne a toalety, obývačky až po vonkajšie povrchy. Účinne bojuje so zápachmi a osviežuje vzduch v celej domácnosti.

Doporučuje sa používať v celej domácnosti na čistenie vzduchu vo veľmi navštevovaných priestoroch alebo málo vetraných miestach (skrine,záchody,miesta pod nábytkom).

Pred použitím dobre pretrepte. 

Zloženie: Alkohol Denat., Bután, Izobután, Propan, Parfum, Limonén, Hexyl Cinnamal

mimoriadne horľavý
NEBEZPEČENSTVO
Mimoriadne horľavý aerosol. Používajte len podľa pokynov. Používajte iba externe. Nevdychujte. Úmyselné zneužitie úmyselnou koncentráciou a vdýchnutím obsahu môže byť škodlivé alebo smrteľné. Nepoužívajte na boľavú alebo podráždenú pokožku. Ak sa vyskytne podráždenie pokožky, nepoužívajte ďalej. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami ihneď vypláchnite veľkým množstvom vody a vyhľadajte lekársku pomoc. Uchovávajte mimo dosahu detí. Tlaková nádoba: Pri zahriatí môže prasknúť. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 ° C. Neprepichujte ani nehořte ani po použití. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich plôch, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Nefajčite. Nestriekajte do otvoreného plameňa alebo iného zdroja zapálenia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: