Lavazza Espresso Italiano Coffee Beans zrnková káva - 1 kg

13,90 € –12 %
lavazza espresso italiano coffee beans zrnkova kava 1 kg
13,90 € –12 % 12,18 € 10,15 € bez DPH
Skladom (6 ks)
Môžeme doručiť do:
12.5.2021

jemné intenzívne espresso s nádychom čokolády

  • zmesou kávových zŕn z Latinskej Ameriky a juhovýchodnej Ázie
  • káva prešla stredným pražením, ale intenzita je vysoká
  • ideálny pre domáce espresso kávovary

taliansko-mapa Lavazza logo

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Lavazza Espresso Italiano Coffee Beans zrnková káva - 1 kg

intenzita - 8/10

Rodinná spoločnosť Lavazza je výrobcom vynikajúcej kávy už viac ako 120 rokov. Za všetky tie roky sa ich vášeň a odhodlanie, ktoré robia pri príprave kávy, nezmenšili. A je to zrejmé. Ak pôjdete do kaviarne Lavazza, dostanete sa do kvalitnej a originálnej talianskej kaviarne, ktorá nikdy neprekvapí. Táto káva vám umožní začať deň energicky, povzbudený a v dobrej nálade! Vynikajúci okamih kávy každý deň.


Príprava
 

Odporúčame vám pripraviť túto zmes pomocou kávovaru espresso - profesionálneho kávovaru, ktorý vďaka špeciálnemu procesu extrakcie dodáva espressu jedinečnú chuť a rozvinie jeho plnú arómu.

Pri ručnom filtrovaní musí mať voda teplotu 92 až 95 °C, takže nesmie byť vriaca – inak vystúpia do popredia látky spôsobujúce horkú chuť. Najlepšie chutí čerstvá káva. Ak jej uvaríte viac, ako v skutočnosti spotrebujete, prelejte zvyšnú kávu do termo kanvice.

O výrobcovi

Luigi Lavazza bol podnikateľom so srdcom a dušou, ktorý sa vyznačoval silným invenčným duchom a vášňou pre svoju prácu. Objavil rôzny pôvod a vlastnosti kávovníka, študoval umenie miešania a vytvoril kávové zmesi, ktoré zodpovedali vkusu zákazníkov.V čase veľkých zmien ho cesta do Brazílie oboznámila s plným potenciálom nápoja v celom rozsahu. Kávy Lavazza, ktoré dnes pijeme, sú výsledkom jeho nápadu kombinovať kávy z rôznych častí sveta.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: