O Z N A M __ P R E __ Z Á K A Z N Í K O V - z dôvodu čerpania dovolenky budú objednávky prijaté 23.júla.2021 po 12:00 hodine, vybavené postupne po 2. auguste 2021. Ďakujeme za pochopenie.

Lavazza Caffé Crema Dolce zrnková káva - 1 kg

13,90 € –14 %
lavazza caffe crema dolce zrnkova kava 1 kg
13,90 € –14 % 11,94 € 9,95 € bez DPH 1,19 € / 100 g
Skladom (4 ks)

plná, krémová a skvele vyvážená chuť kávy

taliansko-mapa Lavazza logo

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Lavazza Caffé Crema Dolce zrnková káva - 1 kg

Caffé Crema Dolce má nízky obsah kofeínu, preto ju môžete pokojne popíjať aj neskôr popoludní. Ak milujete rôzne espresso nápoje, toto je tá správna káva. Káva ideálna pre domáce automatické kávovary s mlynčekom. Plná, krémová, skvele vyvážená a intenzívna chuť.


Príprava
 

Odporúčame vám pripraviť túto zmes pomocou kávovaru espresso - profesionálneho kávovaru, ktorý vďaka špeciálnemu procesu extrakcie dodáva espressu jedinečnú chuť a rozvinie jeho plnú arómu.

Pri ručnom filtrovaní musí mať voda teplotu 92 až 95 °C, takže nesmie byť vriaca – inak vystúpia do popredia látky spôsobujúce horkú chuť. Najlepšie chutí čerstvá káva. Ak jej uvaríte viac, ako v skutočnosti spotrebujete, prelejte zvyšnú kávu do termo kanvice.

O výrobcovi

Luigi Lavazza bol podnikateľom so srdcom a dušou, ktorý sa vyznačoval silným invenčným duchom a vášňou pre svoju prácu. Objavil rôzny pôvod a vlastnosti kávovníka, študoval umenie miešania a vytvoril kávové zmesi, ktoré zodpovedali vkusu zákazníkov.V čase veľkých zmien ho cesta do Brazílie oboznámila s plným potenciálom nápoja v celom rozsahu. Kávy Lavazza, ktoré dnes pijeme, sú výsledkom jeho nápadu kombinovať kávy z rôznych častí sveta.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: