O Z N A M __ P R E __ Z Á K A Z N Í K O V - z dôvodu čerpania dovolenky budú objednávky prijaté 23.júla.2021 po 12:00 hodine, vybavené postupne po 2. auguste 2021. Ďakujeme za pochopenie.

Cesar Junior pre šteniatka a rastúce psy - 150 g

0,96 € 0,80 € bez DPH
Skladom (6 ks)

s morčacím a teľacím mäsom v paštéte

nemecko-mapa  logo (1)

Detailné informácie

Podrobný popis

Cesar Junior pre šteniatka a rastúce psy - 150 g

Cesar® ponúka chutné a zdravé jedlá pre každodenný pestrý pôžitok. Recepty sú starostlivo pripravené z vybraných surovín. Záhradná rozmanitosť Cesar® pozostáva z chutných receptov - pripravených z starostlivo vybranej záhradnej zeleniny. - 100% vyvážené - bez pridaného cukru

https://www.meincesar.de/cesar-produkte/schale/gartenvielfalt

  • Druh jedla: základné potraviny
  • Bez syntetického zafarbenia
  • Bez umelých dochucovadiel
  • Krmná forma: mokré krmivo

Pokyny na kŕmenie

Mladé psy ** od 2 do 4 mesiacov potrebujú 5 misiek, mladé psy ** od 4 do 6 mesiacov potrebujú 6 misiek, mladé psy ** od 6 mesiacov do roka potrebujú 6 misiek denne. ** Očakávaná konečná hmotnosť 10 kg. 1 misa môže byť nahradená 32 - 39 g suchého jedla. Urobte si čas na zmenu kŕmenia, prispôsobte kŕmne množstvo a rozdeľte ho na niekoľko jedál podľa potrieb vášho zvieraťa. Informácie o kŕmení nájdete na našej webovej stránke alebo na našej servisnej horúcej linke. Zaistite čerstvú pitnú vodu. Podávajte jedlo prosím pri izbovej teplote.

analytické zložky

Surový proteín 10%, obsah tuku 5%, surový popol 2,4%, surové vlákna 0,4%

zloženie

Mäso a živočíšne vedľajšie produkty (55%, z toho 4% morčacie a 4% teľacie mäso), ryby a rybie vedľajšie produkty, minerály, rastlinné vedľajšie produkty, výťažky z rastlinných bielkovín.

Obsah vlhkosti

80,8%

Prísady na kg

Výživové doplnkové látky: vitamín D3: 50,0 IU, meď (pentahydrát síranu meďnatého): 1,1 mg, jód (bezvodý jodičnan vápenatý): 0,24 mg, železo (monohydrát síranu železnatého): 3,0 mg, mangán (II ) monohydrát síranu): 1,8 mg, zinok (monohydrát síranu zinočnatého): 16,3 mg / technologické prísady: mangánová guma: 2000 mg, dusitan sodný: 12,6 mg.

Výrobca
GB: Freepost Mars Petcare UK.

IE: Mars Ireland,
PO Box 3856,
Dublin 4.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: