Pantene PRO-V Regenera E protegge penový kondicionér na vlasy - 140 ml

Kód: 68534
1,35 € 1,13 € bez DPH 0,96 € / 100 ml
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
13.12.2023

regeneruje a chráni jemné a poškodené vlasy

  • vlasy sa tak ľahko rozčesávajú, sú jemné a vyzerajú objemne
  • prináša zdravo vyzerajúci lesk
  • absorbuje do vlasov a vyživuje ich - bez toho, aby navonok zanechali nežiaduce zvyšky
  • pre jemné a mastné vlasy

nemecko-mapa

Detailné informácie

Podrobný popis

Pantene PRO-V Regenera E protegge penový kondicionér na vlasy - 140 ml

Kondicionér Pantene Pro-V Ultra Light Mousse Conditioner regeneruje a chráni jemné a poškodené vlasy všetkými potrebnými živinami bez toho, aby ich zaťažoval. Vaše vlasy sa tak ľahko rozčesávajú, sú jemné a vyzerajú objemne.
Vzdušná pena balzamu sa absorbuje do vlasov a vyživuje ich - bez toho, aby navonok zanechali nežiaduce zvyšky, ktoré by mohli zaťažiť jemné vlasy.
Pre najlepšie výsledky používajte so šampónom Pantene Pro-V, regeneruje a chráni.

Použitie: naneste kondicionér v pene do umytých vlasov. Nechajte pár minút vstrebať a opatrne opláchnite. Vysušte a užívajte si ľahkosť!

Zloženie: Voda, propán, Quaternium-80, propylénglykol, cetearylalkohol, bután, chlorid cetrimónny, olej z klíčkov Triticum Vulgare, izobután, panthenol, PVP, parfum, pantenyléter, metylparabén, beÅrimonium chlorid, chlorid acitricu, propylocidium ED, propylalparaben Hex. yl Cinnamal, I. Sopropyl Alcohol, Tokoferol Procter & Gamble Srl Viale Giorgio Ribotta

Upozornenie:
Pozorne čítajte a dodržiavajte inštrukcie na aerosólovej náplni. Tlaková nádoba: Chráňte pred slnečným žiarením a teplotami nad 50 °C. Extrémne teploty sa môžu vyskytnúť v automobiloch a v blízkosti kachieľ alebo krbov. Nestriekajte na elektrické kachle, zdroje tepla a elektrické zariadenia. Uchovávajte mimo dosahu plameňa, sviečok, cigariet, zdrojov vznietenia, zdrojov tepla, akýchkoľvek elektrických zariadení, ako je televízor a pod. Úmyselná inhalácia prípravku môže byť zdraviu škodlivá až smrteľná. Postriekaný povrch zotrite vlhkou handričkou. Neprepichujte a nespaľujte, a to ani po použití. Nestriekajte do ohňa alebo na žeravé predmety. Uchovávajte mimo dosahu detí! Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia - Zákaz fajčenia. Zabráňte úmyselnej inhalácii. Nestriekať na potraviny, tkaniny, povrchy. Zabráňte kontaktu s očami. Uchovávajte mimo dosahu plameňa, sviečok, zdrojov vznietenia, zdrojov tepla a zapnutých elektrických zariadení.

Špecifická rizikovosť:
F+ Mimoriadne horľavý.

Nebezpečné látky:
bután - EC: 203-448-7.
Obsahuje butylphenyl methylpropional, hexyl cinnamal. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: