Fa men Pure Protection 72H pánsky Antiperspirant spray - 150 ml

Kód: 67643
1,75 € 1,46 € bez DPH 1,17 € / 100 ml
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
6.3.2024

s osviežujúcou vôňu guarany

  • 72 H ochrana proti poteniu
  • chráni vás pred potom a telesným pachom
  • vegánske, neobsahuje teda žiadne zložky živočíšneho pôvodu

nemecko-mapa

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Fa men Pure Protection 72H pánsky Antiperspirant spray - 150 ml

  • Pošlite svoje zmysly každý deň na dobrodružnú cestu a vychutnajte si osviežujúcu vôňu guarany s antiperspirantom FA Men Pure Protection.
  • Antiperspirant FA Men Pure Protection vám ponúka spoľahlivú ochranu: zažite až 72-hodinovú ochranu pred potom a telesným pachom bez alkoholu.
  • Účinné zloženie antiperspirantu zaručuje dlhotrvajúcu sviežosť s povzbudzujúcou vôňou Guarany a chráni vás pred potom a telesným pachom.
  • Receptúra ​​antiperspirantu FA Men Pure Protection je dermatologicky testovaná a šetrná k pokožke a vďaka technológii proti škvrnám nezanecháva na oblečení žiadne škvrny.
  • Zloženie antiperspirantu FA Men Pure Protection s vôňou guarany je vegánske, neobsahuje teda žiadne zložky živočíšneho pôvodu.

Zloženie: 

Bután, propán, seskvichlórhydrát hlinitý, etylhexylpalmitát, izobután, trietylcitrát, C9-12 alkány, PPG-14 butyléter, parfum (vôňa), disteardimonium hektorit, propylénkarbonát, limonén, benzylalkohol

Alergény nájdete v zložkách  vyznačených tučným písmom

Návod na použitie: Pred použitím dobre pretrepte. Držte plechovku 15 cm od podpazušia a nastriekajte. Pred obliekaním nechajte výrobok úplne vyschnúť. 

varovanie  horlavina  safe_icon_01  safe_icon_02

Extrémne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: Pri zahriatí môže prasknúť. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Zákaz fajčiť. Nestriekajte na otvorený oheň alebo iný zápalný zdroj. Neprepichujte a nespaľujte ani po použití. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 ° C. Prázdnu plechovku pred recykláciou. Používajte výlučne na určený účel. Nestriekajte do očí. Neaplikujte na podráždenú alebo poškodenú pokožku. Vyhnite sa dlhodobému striekaniu a priamemu vdýchnutiu. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: