Expirácia 25/25/2023 OFF! sport rýchloschnúci repelent proti komárom - 100 ml

Kód: 68310
3,65 € 3,04 € bez DPH 3,65 € / 100 ml
Skladom (6 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

odpudzuje komáre a kliešte

  • pôsobí okamžite až 8 hodín od aplikácie
  • účinná látka: N,N-dietyl-3-metylbenzamid (DEET)
  • expirácia  25/25/2023
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Osviežovač vzduchu Air Wick automatic sprej Radostné leto - 250 ml

Repelent v spreji - aerosól, rýchloschnúci. Pôsobí okamžite až 8 hodín od aplikácie. Odpudzuje komáre a kliešte. Účinná látka: N,N-dietyl-3-metylbenzamid (DEET) (CAS: 134-62-3) 25 % (250 g/kg).

Dávkovanie a spôsob užívania

Používa sa podľa návodu a je potrebné dodržiavať odporúčania na obale výrobku. Pre neprofesionálne použitie v interiéri (dobre vetranom) a v exteriéri. Pred použitím dobre pretrepať. Nádobku držať 15 – 20 cm od pokožky. Dýzu nasmerovať na povrch, ktorý je potrebné ochrániť. Po dobu 1 sekundy sa odhalená pokožka rovnomerne postrieka pomalým mávnutím na nasledujúcich oblastiach: Dospelí: *Tvár, krk, ruky, predlaktie a vrchné časti chodidiel. Deti vo veku 2 a viac rokov: *Tvár, krk a vrchné časti chodidiel. *Použitie na tvári: Malé množstvo sa nasprejuje do dlaní dospelého a nanesie sa na tvár dospelého alebo dieťaťa. Vyhnúť sa oblasti očí a úst. Odporúča sa cca 1 g prípravku na 645 cm2. Neaplikovať na porušenú alebo podráždenú pokožku!

Upozornenie

Nepoužívať u detí do 2 rokov. Neaplikovať viac ako 1x za 24 hodín a vyhnúť sa jeho nadmernému použitiu. Deťom mladším ako 12 rokov sa sprej na ruky neaplikuje. Nepoužíva sa pod oblečením. Nevdychovať aerosóly. Po návrate do interiéru sa ošetrená pokožka umyje mydlom a vodou. Uchováva sa na bezpečnom mieste. Pred jedlom a po použití výrobku umyť ruky a zasiahnutú pokožku. Odporúča sa, aby sa neošetrená pokožka zakryla oblečením a tak sa zabránilo kontaktu pokožky s hryzúcim hmyzom. V prípade požitia okamžite vyhľadať lekársku pomoc a ukázať obal výrobku. Pri podráždení pokožky prerušiť používanie.

Bezpečnostné informácie

Pokyny pre bezpečné používanie a predlekársku prvú pomoc:
Ľudia trpiaci na precitlivenosť vyvolanú parfumami by mali tento výrobok používať opatrne. Osviežovače vzduchu nenahrádzajú dodržiavanie správnej hygieny. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia - Zákaz fajčenia. Nevdychujte aerosóly. V prípade kontaktu s očami je potrebné ihneď ich vymyť s veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade požitia, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Používajte len na dobre vetranom mieste. Pri podráždení omyte kožu vodou a mydlom.

Upozornenie:
Pozorne čítajte a dodržiavajte inštrukcie na aerosólovej náplni. Tlaková nádoba: Chráňte pred slnečným žiarením a teplotami nad 50 °C. Extrémne teploty sa môžu vyskytnúť v automobiloch a v blízkosti kachieľ alebo krbov. Nestriekajte na elektrické kachle, zdroje tepla a elektrické zariadenia. Uchovávajte mimo dosahu plameňa, sviečok, cigariet, zdrojov vznietenia, zdrojov tepla, akýchkoľvek elektrických zariadení, ako je televízor a pod. Úmyselná inhalácia prípravku môže byť zdraviu škodlivá až smrteľná. Postriekaný povrch zotrite vlhkou handričkou. Neprepichujte a nespaľujte, a to ani po použití. Nestriekajte do ohňa alebo na žeravé predmety. Uchovávajte mimo dosahu detí! Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia - Zákaz fajčenia. Zabráňte úmyselnej inhalácii. Nestriekať na potraviny, tkaniny, povrchy. Zabráňte kontaktu s očami. Uchovávajte mimo dosahu plameňa, sviečok, zdrojov vznietenia, zdrojov tepla a zapnutých elektrických zariadení.

Špecifická rizikovosť:
F+ Mimoriadne horľavý.

Nebezpečné látky:
bután - EC: 203-448-7.
Obsahuje butylphenyl methylpropional, hexyl cinnamal. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Dodatočné parametre

Kategória: KOZMETIKA
Záruka: 25/25/2023

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: