Weisser Riese Color Trio-caps Orchidea & macadamiaol Kapsule na pranie - 40 ks

8,99 € 7,49 € bez DPH 0,22 € / 1 ks
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2022

aromoaterapia orchidey a macadamiového oleja

  • obsahujú vzácne kvetinové esencie z orchideí, ktoré dodávajú vášmu farebnému prádlu nádhernú vôňu
  • vďaka trojkomorovej technológii s aktívnym odstraňovačom škvŕn a koncentrovaným gélom dosiahnete vynikajúce výsledky 
  •  formula chráni vaše farebné prádlo pred zmenami farby

    nemecko-mapa weisser riese    

Detailné informácie

Podrobný popis

Weisser Riese Color Trio-caps Orchidea & macadamiaol Kapsule na pranie - 40 ks

Aromaterapia orchidey a macadamioveho oleja Color Duo-Caps predstavuje jedinečnú kombináciu zvodných kvetinových vôní a éterických olejov pochádzajúcich z exotických miest po celom svete. Zažite osvedčenú umývaciu silu proti škvrnám a vynikajúce farebné výsledky - teraz aj v praktickom formáte kapsulí.

Na bielizeň s hmotnosťou väčšou ako 4,5 kg alebo silne zašpinenú bielizeň použite 2 ks kpsulí Spee Color. Vhodný pre všetky stupne tvrdosti vody. Používajte so suchými rukami. Neprepichujte, neroztrhajte ani nestrihajte

Zloženie:

  • 15 - 30% aniónové povrchovo aktívne látky, neiónové povrchovo aktívne látky; 5-15% mydla, <5%: fosfonáty. Ďalšie zložky: vonné látky (Benzyl salicylát, Alfa-izometylionón), enzýmy.

Upozornenie:   varovanie

Spôsobuje podráždenie pokožky. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné živočíchy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po kontakte s pokožkou: Umyte veľkým množstvom vody. Pri kontakte s očami: Opláchnite opatrne vodou niekoľko minút. Ak je to možné, odstráňte všetky existujúce kontaktné šošovky. Pokračujte v oplachu. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadať lekársku pomoc / pozornosť. Pri požití: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie. Zavolajte centrum pre kontrolu jedov alebo lekára okamžite. Ak potrebujete lekársku pomoc, mali by ste mať obal alebo etikety. Len úplne vyprázdnite obal recyklovateľných materiálov.

safe_icon_01      nevdychujte      safe_icon_02

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie