Oznam pre zákazníkov. Z dôvodu sťahovania firmy do nových priestorov, budú prijaté objednávky medzi 15.03.-21.03. spracované až 22.03. Ďakujeme za pochopenie.

Weisser Riese Universal Duo-caps Kapsule na pranie - 16 ks

4,09 € 3,41 € bez DPH 0,26 € / 1 ks
Skladom (8 ks)
Môžeme doručiť do:
9.3.2021

na biele a stálofarebné prádlo s príjemnou vôňou

nemecko-mapa        weisser riese

Detailné informácie

Podrobný popis

Kapsule na pranie Weisser Riese Universal Duo-caps - 16 ks

https://www.weisserriese.de/Unsere-Waschmittel/Weisser-Riese-Universal-Duo-Caps/

 

Univerzálne duo-kapsule White Giant sú praktické a veľmi silné proti škvrnám. Príjemná vôňa tiež zaisťuje dlhotrvajúcu sviežosť.

Vďaka dvojkomorovej technológii s aktívnym odstraňovačom škvŕn a koncentrovaným gélom dosiahnete vynikajúce výsledky pri umývaní. Na bielu a ľahkú bielizeň používajte šiltovky White Giant Universal Duo s obrovskou čerstvou silou. Aktívne pracujú proti škvrnám od pracej sily a dodávajú bielizni sviežu a dlhotrvajúcu vôňu. Výsledok: žiarivo čisté prádlo a nezameniteľne čerstvá vôňa.

Na bielizeň s hmotnosťou väčšou ako 4,5 kg alebo silne zašpinenú bielizeň použite 2 ks kpsulí Spee Color. Vhodný pre všetky stupne tvrdosti vody. Používajte so suchými rukami. Neprepichujte, neroztrhajte ani nestrihajte

Zloženie:

  • 15-30%: aniónové povrchovo aktívne látky, neiónové povrchovo aktívne látky, 5-15%: mydlo, menej ako 5%: fosfonáty. Ďalšie zložky: Vonné látky (benzylsalicylát, alfa-izometylionón), enzýmy. Obsahuje PROTEASE. Môže vyvolať alergické reakcie.

Upozornenie:   varovanie

Spôsobuje podráždenie pokožky. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné živočíchy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po kontakte s pokožkou: Umyte veľkým množstvom vody. Pri kontakte s očami: Opláchnite opatrne vodou niekoľko minút. Ak je to možné, odstráňte všetky existujúce kontaktné šošovky. Pokračujte v oplachu. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadať lekársku pomoc / pozornosť. Pri požití: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie. Zavolajte centrum pre kontrolu jedov alebo lekára okamžite. Ak potrebujete lekársku pomoc, mali by ste mať obal alebo etikety. Len úplne vyprázdnite obal recyklovateľných materiálov.

safe_icon_01      nevdychujte      safe_icon_02

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: