Z technických príčin budú objednávky, ktoré boli prijaté po 25.09. po 12:00 vybavené a odoslané až 30.09. Ďakujeme za pochopenie.

Kapsule na pranie Dixan Duo-caps Classico - 16 ks

6,99 € 5,83 € bez DPH
Skladom (7 ks)

nové dvojkomorové kapsule na biele a stálofarebné prádlo s vôňou horského vodopádu

  • jedna komora obsahuje vysoko koncetrovaný gél, obsahuje posilňovač pre žiarivo biele farby
  • druhá komora obsahuje vysoko koncentrovaný tekutý odstraňovač škvŕn
  • ľahko rozpustné už od 30°C

taliansko-mapa      dixan        

Detailné informácie

Podrobný popis

Kapsule na pranie Dixan Duo-caps Svieži vodopád - 16 ks

nové dvojkomorové kapsule na biele a stálofarebné prádlo s vôňou horského vodopádu

  • jedna komora obsahuje vysoko koncetrovaný gél, obsahuje posilňovačpre žiarivo biele farby
  • druhá komora obsahuje vysoko koncentrovaný tekutý odstraňovač škvŕn
  • ľahko rozpustné už od 30°C, vhodné na pranie pr teploty 30°- 60°C

Väčšia komora s modrým koncentrovaným gélom obsahuje posilňovač pre žiarivo biele farby, ktorý odstráni aj tie najmenšie usadeniny ako sú častice vodného kameňa a nečistôt, a tým tak uchováva jasnosť aj po niekoľkonásobnom vypraní. Vysoko koncentrované povrchovo aktívne látky, špeciálne enzýmy a takzvaný inhibítor zabraňujú prenosu farieb, sú všetky obsiahnuté v modrej komore. Menšie komora s tmavomodrým koncentrovaným gélom obsahuje vysoko koncentrovaný tekutý odstraňovač škvŕn. Okrem povrchovo aktívnych látok obsahuje aj enzýmy, ktoré odstráni aj tie najodolnejšie škvrny.

Zloženie:

  • <5% fosfonáty, 5 - <15% mydlo, 15 - <30% aniónové povrchovo aktívne látky, neiónové povrchovo aktívne látky. Obsahuje tiež fluorescenčné látky, enzýmy, vonné látky, limonén, hexylškoricový, butylfenylmetylpropión, benzyl salicytát. Pozor! Dráždi kožu. Ťažké podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.

Upozornenie:   varovanie

Spôsobuje podráždenie pokožky. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné živočíchy s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po kontakte s pokožkou: Umyte veľkým množstvom vody. Pri kontakte s očami: Opláchnite opatrne vodou niekoľko minút. Ak je to možné, odstráňte všetky existujúce kontaktné šošovky. Pokračujte v oplachu. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadať lekársku pomoc / pozornosť. Pri požití: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie. Zavolajte centrum pre kontrolu jedov alebo lekára okamžite. Ak potrebujete lekársku pomoc, mali by ste mať obal alebo etikety. Len úplne vyprázdnite obal recyklovateľných materiálov.

safe_icon_01      nevdychujte      safe_icon_02

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: