Ariel +touch of Lenor unstoppables kapsule na pranie - 28 ks

Kód: 68348
11,95 € 9,96 € bez DPH 0,43 € / 1 ks
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

s nezastaviteľnou vôňou lenor unstoppables

  • s technológiou Cool Clean, 100% vo vode rozpustná fólia
  • 3v1 + parfum Lenor unstoppables
  • dokonale vyperie, odstráni škvrny a rozjasní vlákna oblečenia
  • na biele a stálofarebné prádlo

francúzsko     ariel

Detailné informácie

Podrobný popis

Ariel +touch of Lenor unstoppables kapsule na pranie - 28ks

1. Odstraňuje škvrny 2. Chráni farby 3. Osviežuje 4. Chráni tkaniny 5. Navrhnuté pre nízke teploty. 

Na pranie za studena: kapsule na pranie Ariel All-in-1 PODS s technológiou Cool Clean, 100% vo vode rozpustná fólia PODS: Prací prostriedok Ariel PODS má 100% fóliu rozpustnú vo vode, Vyrobené vo Francúzsku z obnoviteľnej elektriny. Kartónová škatuľa ECOCLIC: Znížte spotrebu plastov s pracími tabletami Ariel All-in-1 PODS vyrobenými zo 70 % recyklovaných vlákien a obsahujúcimi maximálne 5 % plastov a navrhnutých na ochranu vašich PODS, Umývajte pri nízkej teplote s Ariel All-in-1 PODS: Šetrite energiu pri každom umývaní a znížte emisie CO2.

Ariel Pods+ Color all-in-one kapsule, špeciálne navrhnuté pre farebnú bielizeň, vlákno a farby bielizne sú chránené a zachované. EFEKTÍVNE ČISTENIE AJ ZA STUDENA;. 1 POD na 1 umytie

  • 28 x 22,2 g
  • recyklovaný papierový obal

Ariel, ktorý odporúčajú značky Whirlpool, Electrolux, Candy a Beko, predstavuje tekutý prací prostriedok v kapsulách Ariel All-in-1 PODS +Touch of Lenor Unstoppables. Kapsuly teraz obsahujú modrú komôrku, vďaka ktorej zabezpečujú 2x dlhšie trvajúcu sviežosť (v porovnaní s kapsulami Ariel PODS Mountain Spring, pri skladovaní). Pracie kapsuly značky Ariel teraz môžu pomôcť znížiť množstvo plastov vďaka recyklovateľnej kartónovej škatuli ECOCLIC. Obsahuje maximálne 5 % plastu a je navrhnutá na ochranu vašich kapsúl PODS. Pracie kapsuly Ariel boli navrhnuté na pranie pri nízkych teplotách s jedinečnými technológiami ako Cool Clean. Pri kontakte s vodou sa obal rozpustí a uvoľní účinné technológie odstraňovania škvŕn, vďaka čomu ponúka najhlbšie a najúčinnejšie čistenie All-in-1 PODS od Arielu +Touch of Lenor Unstoppables.Varovanie: tento produkt môže byť škodlivý a spôsobiť vážne poranenie. Prací prostriedok v kapsulách Ariel All-in-1 PODS uchovávajte mimo dosahu detí. Viac informácií nájdete na stránke keepcapsfromkids.eu.

Zloženie: >30% aniónové povrchovo aktívne látky, 5-15% mydlo, <5% neiónové povrchovo aktívne látky, fosfonáty, enzýmy, optické zjasňovače, parfumy, Benzyl Salicylate, Citral, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool

Upozornenie :     nebezp1

  • Uchovávajte mimo dosah detí.
  • Vyhnite sa kontaktu s očami. Spôsobuje vážne podráždenie očí. V prípade zasiahnutia očí ich dôkladne vypláchnite vodou. Podľa možnosti odstráňte kontaktné šošovky. Pri pretrvávajúcom dráždení očí okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.
  • Pri prehltnutí – pri malátnosti kontaktujte Toxikologické informačné centrum.
  • Ak je potrebná lekárska pomoc, uchovajte si obal alebo etiketu symbolov.

       safe_icon_01      safe_icon_02      nevdychujte

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: