DEOX Lavatrice Fresh white gél na pranie 1,2656 ml - 23 praní

4,99 € 4,16 € bez DPH 3,94 € / 1 l
Skladom (6 ks)

pre sviežu bielu, aj ako odstraňovač škvŕn

  • na biele, veľmi znečistené oblečenie
  • hlboko čistí, zbavuje škvŕn, chránia vlákna už pri nízkych teplotách
  • patentovaná formulácia proti zápachu navyše poskytuje účinnú ochranu proti zápachom

taliansko-mapa     logo-deox

Detailné informácie

Podrobný popis

Deox Lavatrice Fresh white gél na pranie 1,266 ml - 23 praní

Dokonalé čistenie aj pri nízkych teplotách Ideálne pre všetky bielizne. Bielizeň je dokonale čistá a bez škvŕn aj pri nízkych teplotách a látka dýcha. Jeho jedinečné a patentované zloženie neutralizuje počas prania molekuly nepríjemného zápachu a vylučuje ich z vlákien; zároveň chráni vaše odevy pred tvorbou pachu potu, aj keď ich máte na sebe, a ponecháva priestor pre sviežu, čistú vôňu, ktorá vydrží dlho. Prvý a jediný patentovaný čistiaci prostriedok proti zápachu, ktorý zabraňuje a eliminuje všetky nepríjemné pachy z bielizne. Nová receptúra ​​práčky Deox vám poskytne dokonalé vyčistenie všetkej bielizne a je aktívna už pri nízkych teplotách. Vďaka svojim enzýmom je účinný proti škvrnám, rešpektuje vlákna a farby a zabraňuje tvorbe nepekných vlákien na tkaninách. Aby sme vám ponúkli lepšiu ochranu, práčka Deox Fresch White je: dermatologicky testovaná a testovaná na nikel, chróm, kobalt (zistiteľný prah <0,01 ppm) Tkaniny kompatibilnejšie s pokožkou Aktívne aj pri nízkych teplotách Vzorec vylepšený o enzýmy Čo sa bežne deje počas potenia robí svoj vzhľad. Na pokožke sa tvoria kvapky, ktoré impregnujú tkanivá. Potom narazia na mikroorganizmy, ktoré na ne útočia a pohlcujú ich a premieňajú ich na páchnuce molekuly. Výsledok: nepríjemný zápach potu. Čo sa stane s Deoxom Deox vstupuje do činnosti uvoľnením aktívnych zložiek, ktoré sa usadia na tkanine, a vytvárajú tak prirodzenú ochranu. Účinné látky Deoxu zachytávajú kvapky potu, chránia ich pred mikroorganizmami a premieňajú ich na vonné molekuly.

Upozornenie :    varovanie

  • Uchovávajte mimo dosah detí.
  • Vyhnite sa kontaktu s očami. Spôsobuje vážne podráždenie očí. V prípade zasiahnutia očí ich dôkladne vypláchnite vodou. Podľa možnosti odstráňte kontaktné šošovky. Pri pretrvávajúcom dráždení očí okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.
  • Pri prehltnutí – pri malátnosti kontaktujte Toxikologické informačné centrum.
  • Ak je potrebná lekárska pomoc, uchovajte si obal alebo etiketu symbolov.

 safe_icon_01      safe_icon_02       

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie