Frosch Antical Vinagre čistiaci prostriedok s octom na vodný kameň - 1000 ml

Kód: 68003
2,65 € 2,21 € bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

odstraňuje vodné škvrny, vodný kameň a zvyšky mydla

  • na každodenné čistenie všetkých tvrdých a umývateľných povrchov v celom dome
  • dezinfikuje a prežiari, nezanecháva čmuhy
  • zložky bez živočíšneho pôvodu

nemecko-mapa  frosch  ekolabel

 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Frosch Antical Vinagre čistiaci prostriedok s octom na vodný kameň - 1000 ml

V jednom produktu sú teraz : antioxidačné vlastnosti, zložky proti vodnému kameňu, odmaštňovač, deodorant a príjemná vôňa jabĺk. Odmaštňuje, prevonia a odstraňuje nepríjemné pachy v akomkoľvek prostredí, umyvateľné povrchy, nábytok a spotrebiče. Ideální pro všechny podlahy. V kuchyni odmašťtňuje a odstraňuje zápach. V kúpeľni dezinfikuje a prežiari. Nezanecháva čmuhy. 

Univerzálny čistiaci prostriedok s organickým jablčným octom, ideálny na každodenné čistenie všetkých tvrdých a umývateľných povrchov v celom dome. Dôkladne čistí a odmasťuje všetky umývateľné a lesklé povrchy (drevo, obklady, dlažbu, plasty, všetky kovy, mramor a keramiku). Vďaka svojmu zloženiu s organickým jablčným octom úplne odstraňuje všetky zápachy (ryby, vajcia, cibuľa atď.) s deodoračným účinkom. Ideálne v kuchyni a na čistenie, odstránenie pachov, chladničiek a spotrebičov. Super lesklý účinok na oceľ, chróm a kovy. Prírodnejšie, účinnejšie, bez rozpúšťadiel. Ideálne pre umývadlá, obklady a dlažbu, sporáky, rúru, chladničku, domáce spotrebiče, kuchynský riad. 

Odporúčaná dávka na 5 litrov vody: málo znečistená: 30-60 ml (2-4 polievkové lyžice). Pri bežnej alebo odolnej špine aplikujte neriedený, nechajte pôsobiť a dobre opláchnite.

Zloženie: < 5% neiónové povrchovo aktívne látky, aniónové povrchovo aktívne látky. Ďalšie zložky: kyselina octová, potravinárske farbivo.

   

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: