Duck fresh discs Lavender WC gél na toalety - 36 ml

Kód: 68106
2,45 € 2,04 € bez DPH
Skladom (9 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

so 6 gélovými pečiatkami 

  • s vôňou levandule
  • pre dlhotrvajúcu sviežosť a čistotu toalety
  • proti vodnému kameňu, vodnému kameňu a choroboplodným zárodkom

  duck-logo

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Duck fresh discs Lavender WC gél na toalety - 36 ml

Umožňuje ľahko udržať toaletnú misu čistú a sviežu. Stačí použiť aplikátor na razítko gélu na disk vo vnútri vašej WC misy. Gél disku je umiestnený tesne pod okrajom. Nie je potrebné sa dotknúť disku alebo misy s rukami, čo umožňuje veľmi hygienickú a rýchlu aplikáciu.

Gélový kotúč sa postupne rozpúšťa po každom spláchnutí, umožňujúce plánované uvoľňovanie čistoty a vône. Každý disk bude trvať až sedem dní a nenecháva zvyšky. Náplň vystačí na dávkovanie 6tich diskov.

Vaša WC misa zostane čistá a svieža - s malou námahou.

Inštrukcie na používanie:

Uistite sa, že je toaleta čistá.

1. ZAHÁJTE SA. Zatlačte nádobku s gélom do modrej rukoväte dávkovača, kým tlačidlo nezacvakne na miesto v prvom otvore.  Odstráňte a uschovajte viečko.

2. MIESTO. Umiestnite dávkovač s otvorenými koncami na vnútornú stenu záchodovej misy, kde počas procesu splachovania prúdi voda.

3. PRIPOJTE sa. Stlačte tlačidlo a súčasne stlačte modrú rukoväť dávkovača smerom k záchodovej miske, kým sa tlačidlo nenachádza v ďalšom. Otvor zapadne na miesto.

4. STIAHNUŤ. Jednoducho odlepte dávkovač a v záchodovej miske sa prilepí pečať sviežosti toaletnej kačice.

Dávkovač opäť uzavrite viečkom  a uskladnite až do ďalšieho použitia. Môže byť atraktívne pre deti po vložení do záchodovej misy. Produkt umiestnite na miesto, ktoré je pre deti najmenej viditeľné  Pomocou splachovania toalety aktivujte pečať čerstvosti toaletnej kačice.

Zloženie: 1- (2,6,6-trimetyl-3-cyklohexen-l-yl) -2-buten-l-ón a linalool. Môže spôsobiť alergické reakcie. Môže spôsobiť alergické reakcie.

varovanie   safe_icon_01

Uchovávajte pri teplote 5 ° C až 40 ° C. Spotrebujte najlepšie do 3 rokov od dátumu výroby uvedeného na obale. Varovanie. Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhotrvajúcimi účinkami. Obsahuje 1- (2,6,6-trimetylchlórsilán-1,3-cyklohexadien-1-yl) -2-butén-1-on. Môže vyvolať alergickú reakciu. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte ochranné rukavice / ochranné okuliare. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

ŽIVOTNÉ PROSTREDIE:

Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobým účinkom.
Ak je potrebná lekárska pomoc, pripravte si obal alebo štítok.
Držte mimo dosahu detí.
Po použití si dôkladne umyte ruky.
PRI POŽITÍ: Ak sa necítite dobre, zavolajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM / lekára.
PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte všetky kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní.
Zlikvidujte iba úplne vyprázdnené nádoby na recykláciu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: