Radenie produktov

391 položiek celkom

Cena

0 €87 €
1087

Značky

Zobrazených položiek: 391

Výpis produktov

lanza citron cistiaci prostriedok do pracky 250 ml
2,24 € bez DPH
2,75 €
Jednotková cena: 1,10 € / 100 ml

pre hygienicky nezávadnú práčku a čisté prádlo odstraňuje nepríjemné pachy, špinu a zvyšky...

69463
8683092842318 cherry
1,86 € bez DPH
2,29 €

zabráni vzniku zápachu v každom umývadle, vani, pisoári a kúpeľni vydrží až 30 dní intenzívne...

27784/CIT
wc duck fresh disc eucalyptus cistiaci gel na toalety 36 ml
2,11 € bez DPH
2,59 €
Jednotková cena: 7,19 € / 100 ml

bezfarebný čistiaci WC gél so 6 gélovými pečiatkami so sviežou vôňou pre dlhotrvajúcu...

68932
Xanto 6 v 1 Diamont Stainless Steel čistiaci prostriedok na nerez - 500 ml
1,99 € bez DPH
2,45 €
Jednotková cena: 0,49 € / 100 ml

čistiaca pena na povrchy z nehrdzavejúcej ocele zanecháva brilantne lesklý povrch odstraňuje...

67870
duck lime cistiaci wc gel na toalety 36 ml
2,19 € bez DPH
2,69 €
Jednotková cena: 7,47 € / 100 ml

čistiaci WC gél so 6 gélovými pečiatkami so sviežou vôňou limetky pre dlhotrvajúcu sviežosť a...

12692
spongia na riad smiley 3 ks
Špongia na riad Smiley - 3 ks
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1,18 € bez DPH
1,45 €
Jednotková cena: 0,48 € / 1 ks

vhodný na bežný riad a povrchy zelený pad má viac abrazívnu schopnosť (vhodný na bežný riad a...

5819
cistiace obrusky na drevo a laminat green shield wood laminate 70 ks
1,42 € bez DPH
1,75 €
Jednotková cena: 0,03 € / 1 ks

Špeciálne vlhčené obrúsky určené na čistenie dreva, dreveného a laminátového nábytku stoly,...

1503
Nolvix špongiová utierka 18 x 16 cm
Novinka
od 0,56 € bez DPH
od 0,69 €
Jednotková cena: od 0,20 € / 1 ks

viacúčelová špongiová utierka  rozmer 16 x 18 cm univerzálna špongiová utierka vhodná na...

31713/3 K
(IT) Cif Greenactive crema 100% Naturali Pink Bloom čistiaci prostriedok- 500 ml
Novinka
1,46 € bez DPH
1,79 €
Jednotková cena: 3,58 € / 1 l

krémový abrazívny čistiaci prostriedok s mikročasticami 100 % odstránenie aj tých...

70633
(IT) Coccolino Elixir Freschezza celeste parfém na pranie 342 ml
Akcia
5,89 € –25 %
3,57 € bez DPH
4,39 €
Jednotková cena: 1,28 € / 100 ml

luxusná sviežosť Jazmínu, bieleho pižma a pačuli extra sviežosť vďaka...

70520
(IT) Chante Clair Vert Eco Arancia e Mandarino čistiaci prostriedok na ručné umývanie riadu - 500 ml
1,62 € bez DPH
1,99 €
Jednotková cena: 0,40 € / 100 ml

s vôňou pomaranču a mandarinky veľmi účinný, odstraňuje mastnotu a nečistoty z riadu...

70476
Sidolux Winter magic univerzálny čistiaci prostriedok na podlahy - 1,0 l
1,62 € bez DPH
1,99 €
Jednotková cena: 1,99 € / 1 l

jemne svieža - hrejivá zimná vôňa na široké spektrum umývateľných povrchov soda...

70474
(DE) Frosch Meeresmineralien WC-reiniger čistiaci prostriedok na WC - 750 ml
2,76 € bez DPH
3,39 €
Jednotková cena: 4,52 € / 1 l

vegánsky, s morskými minerálmi proti močovému a vodnému kameňu vysokou biologickou...

70466
Kuchynská utierka na riad z mikrovlákna petrolejová – 10 ks
11,94 € bez DPH
14,69 €
Jednotková cena: 1,47 € / 1 ks

s výnimočnou savosťou, rýchlou absorpciou Materiál: kvalitné mikrovlákno 84% polyester, 16%...

30994/PET
Sidolux čistiaci prostriedok na ploché obrazovky - 200 ml
2,84 € bez DPH
3,49 €
Jednotková cena: 1,75 € / 100 ml

dokonale odstraňuje prach, nečistoty, otlačky LCD, TFT, Plazmy, monitory, laptopy, notebooky,...

70308
(DE) Frosch Limone čistiaci prostriedok na ručné umývanie riadu - 750 ml
2,27 € bez DPH
2,79 €
Jednotková cena: 0,37 € / 100 ml

s príjemnou citrónovou vôňou vegánsky, bez živočíšnych zložiek s aktívnymi látkami...

70200
(IT) Coccolatevi Talco parfum na prádlo, na podlahy a domácnosť 300 ml - 48 praní
4,38 € bez DPH
5,39 €
Jednotková cena: 1,80 € / 100 ml

s podmaninou púdrovou vôňou používa sa ako náhrada aviváže, dodáva oblečeniu intenzívnu vôňu...

70183
Miss Life Smooth satin & Moon lily
1,62 € bez DPH
1,99 €
Jednotková cena: 0,80 € / 100 ml

"saténová, mesačná ľalia" pre automatické osviežovače vzduchu so senzorom pohybu...

70168
(IT) Pulirapid Anticalcare super potente Aceto čistiaci prostriedok  na hrdzu a vodný kameň - 500 ml
2,15 € bez DPH
2,65 €
Jednotková cena: 0,53 € / 100 ml

ľahko odstraňuje aj ten najodolnejší vodný kameň ...škvrny od vody, hrdzu a mydlové usadeniny...

70141
ambi pur wc active gel block wild hibiscus 1 x 45 g
1,54 € bez DPH
1,89 €
Jednotková cena: 1,89 € / 1 ks

čistí a chráni toaletnú misu odstraňuje usadeniny a vodný kameň vytvára aktívnu penu s...

69921
coccolatevi bagno anticalcare glicine del giappone cistiaci prostriedok na kupelne a vodny kamen 750 ml
2,64 € bez DPH
3,25 €
Jednotková cena: 0,43 € / 100 ml

"Japonská vistéria" zaručuje čistotu na všetkých povrchoch kúpeľne s inovatívnym a super...

69823
spontex microfiber window mikroutierka na sklo 1 ks
1,54 € bez DPH
1,89 €
Jednotková cena: 1,89 € / 1 ks

ideálna na okná, sklo, zrkadlové a lesklé povrchy veľmi jemná, dokáže vyčistiť nečistoty aj...

69789
lanza2 original cistiaci prostriedok do pracky 250 ml
2,24 € bez DPH
2,75 €
Jednotková cena: 1,10 € / 100 ml

pre hygienicky nezávadnú práčku a čisté prádlo odstraňuje nepríjemné pachy, špinu a zvyšky...

69733
dr beckmann wc cistiace listy na wc toaletu 20 ks
2,80 € bez DPH
3,45 €
Jednotková cena: 0,17 € / 1 ks

čistí toaletu samostatne, rýchlo a dôkladne 100% rozpustné, majú silný účinok na nečistoty,...

69483
wexor elisir gres cistiaci gel na kamenne a nevapencove podlahy 750 ml
4,63 € bez DPH
5,69 €

vôňa pačuli, čerstvá mäta a vodné kvety zaručuje hĺbkovú hygienu a dokonalý výsledok...

69470
(DE) Ajax Frischeduft čistiaci prostriedok na podlahy - 1,0 L
2,15 € bez DPH
2,65 €

s dlhotrvajúcou sviežosťou poskytuje hĺbkové čistenie, intenzívnu sviežosť a lesk   ...

69136
Bref power Aktiv Hawai WC záves guličky - 3 x 50 g
2,84 € bez DPH
3,49 €
Jednotková cena: 1,16 € / 1 ks

s exotickou vôňou vo forme štyroch guličiek s atraktívnym dizajnom 4 aktívne čistiace účinky...

68869
Savo čistiaci prostriedok na plesne - 500 ml
3,16 € bez DPH
3,89 €
Jednotková cena: 0,78 € / 100 ml

účinne odstraňuje všetky druhy plesní a húb na báze aktívneho chlóru určený na plochy...

68744
Mikroutierka Wawe Lasercut 32 x 32 cm
0,69 € bez DPH
0,85 €

štruktúra podobná froté, tvarovo stála mikroutierky vysokej kvality vhodné na upratovanie, na...

25239/LT
duck fresh discs lavender wc gel na toalety 36 ml
2,19 € bez DPH
2,69 €

so 6 gélovými pečiatkami  s vôňou levandule pre dlhotrvajúcu sviežosť a čistotu toalety...

68106

Ovládacie prvky výpisu

391 položiek celkom