Savo čistiaci prostriedok na plesne Kúpeľňa - 500 ml

Kód: 68767
3,85 € 3,21 € bez DPH 0,77 € / 100 ml
Skladom (20 ks)
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Možnosti doručenia

odstraňuje všetky druhy plesní a kvasiniek

  • na báze aktívneho chlóru určený na plochy napadnuté plesňami
  • na keramiku, obkladačky, smalt, sklo, zrkadlá, plasty, laminát, akryl, vinyl, silikón, gumu, teflón, nehrdzavejúcu oceľ aj chrómované povrchy

Detailné informácie

Podrobný popis

Savo čistiaci prostriedok na plesne - 500 ml

Savo proti plesniam tekutý dezinfekčný prípravok v spreji účinne odstraňuje všetky druhy plesní a kvasiniek. Povrch vydezinfikuje a krásne vybieli. Môžete ho použiť na rôzne povrchy: keramiku, obkladačky, smalt, sklo, zrkadlá, plasty, laminát, akryl, vinyl, silikón, gumu, teflón, nehrdzavejúcu oceľ aj chrómované povrchy. Na báze aktívneho chlóru určený na plochy napadnuté plesňami. Účinný na riasy, plesne, lišajníky a baktérie.

Použitie: nastriekajte na čistený povrch, nechajte pôsobiť 3-4 minuty a opláchnite dostatočným množstvom teplej vody. V prípade potreby opakujte.

Varovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí, nepožívajte na drevo a lakované povrchy, používajte ochranné rukavice!

Zloženie: <5% bieliace zlúčeniny na báze chlóru (chlórnan sodný), neiónové povrchovo aktívne látky.

label-danger      strom

Bezpečnostné upozornenie: Pozor! Nepoužívajte spolu s inými výrobkami. Môže uvoľňovať nebezpečné plyny (chlór). Dráždi oči a pokožku. Vysoko toxický pre vodné organizmy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Vyhnite sa kontaktu s pokožkou a očami. V prípade kontaktu s očami, okamžite vypláchnite veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc. V prípade požitia okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Používajte len podľa návodu. Zabráňte uvoľneniu z nezriedený výrobok priamo do prostredia. Uchovávajte na chladnom mieste a vo vzpriamenej polohe. Uchovávajte len v pôvodnej nádobe.Prázdna fľaša nepoužívajte na iné účely, na likvidáciu vypláchnite vodou a dať do odpadu. Dráždivé.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: