Bref power Bakterien čistiaci prostriedok na baktérie a plesne - 750 ml

Kód: 11051
2,55 € 2,13 € bez DPH 0,34 € / 100 ml
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

likviduje 99,9% vírusov, baktérií a plesní

nemecko-mapa  bref-power

Detailné informácie

Podrobný popis

BREF prostriedok BREF power Bakterien na baktérie a plesne - 750 ml

Baktérie a plesne Bref s formuláciou okamžitej sily boli špeciálne vyvinuté vedcami v laboratóriu Henkel na odstránenie 99,9% vírusov, baktérií a plesní. Takže tmavé škvrny od plesní a plesní a zápachy už nemajú šancu.

WHO odporúča na dezinfekciu povrchov použitie výrobkov s chlórnanom sodným. Výrobky z chlórnanu sodného, ​​všeobecne známe ako chlórové bielidlo, môžu pomôcť zabrániť šíreniu koronavírusov. Bref Power Bacteria & Mold obsahuje chlórnan sodný. Dá sa predpokladať, že správne vykonané dezinfekčné opatrenia dezinfekčnými prostriedkami obsahujúcimi chlórnan sodný na povrchy (dodržiavajte pokyny na aplikáciu) sú účinné proti obaleným vírusom. Koronavírusy sú obalené vírusy. Špecifický koronavírus (SARS-CoV-2) však nie je k dispozícii na komerčné testovanie.  

Ďalšie informácie - zatiaľ však iba v angličtine - sú k dispozícii tu: 

https://www.who.int/news-room/qa-detail/qa-on-infection-prevention-and-control-for-health-care-workers-caring-for-patients-with-suspected-or- potvrdené-2019-ncov

Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže byť korozívny pre staršie kovy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte ochranné okuliare. Pri styku s očami: Niekoľko minút oplachujte pod tečúcou vodou. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc a zoberte si so sebou obal alebo štítok. Vyvarujete sa vdychovaniu aerosolu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: