Fa Passionfruit dámsky sprchový gél - 250 ml

Kód: 69187
Novinka
Značka: Fa
1,70 € 1,42 € bez DPH 0,68 € / 100 ml
Skladom (12 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

kombinácia sladkej vône marakuje a sviežeho tónu kokosovej vody

  • fľaša sa skladá z 94% * recyklovaného plastu, takzvaného Social Plastic® , zhromaždeného na pláži a na pevnine
  • pH neutrálne k pokožke, poskytuje konfort hebkosti aj veľmi suchej pokožke

nemecko-mapa   fa

Detailné informácie

Podrobný popis

Fa Passionfruit dámsky sprchový gél - 250 ml

Plážová láska s Fa: Fa sa zaviazala znižovať objem plastového odpadu a podporovať ľudí v chudobe. V rámci limitovanej edície Beach Love prináša Fa na trh v júni 2020 produktové fľaše vyrobené z 94% * recyklovaného plastu, tzv. Social Plastic ® , zhromaždené na pláži a na pevnine. V rámci limitovanej edície  spolupracuje Fa so sociálnym podnikom Plastic Bank, ktorý bojuje proti plastovému odpadu a pre sociálne znevýhodnené osoby. 

Každý rok skončí v oceánoch asi osem miliónov ton plastového odpadu **. 80 percent z toho pochádza z rozvojových krajín bez recyklačnej infraštruktúry. Morský ekosystém je základom života mnohých rastlín a živočíchov. Zaťaženie tohto ekosystému ovplyvňuje aj ľudí. Fa si je vedomý svojej zodpovednosti, a preto pokračuje v spolupráci s kooperačným partnerom Plastic Bank.

Spoločnosť Plastic Bank si dala za cieľ bojovať proti plastovému odpadu, a teda oceánskemu plastu, najmä v krajinách bez verejných recyklačných systémov, a zároveň zlepšiť životné podmienky miestneho obyvateľstva s nízkymi príjmami. Za týmto účelom Fa a Plastic Bank zriadili rôzne zberné strediská, v ktorých si ľudia môžu vymieňať zozbieraný plastový odpad za odmenu, napríklad školské hodiny pre deti, lekárske alebo technické služby, ale aj za peniaze. Tento plast je triedený a spracovaný na Social Plastic ® , ktorý je možné použiť ako súčasť balenia.

Dva sprchové gély - osviežujúci sprchovací gél Fa Beach Love s vôňou morského vánku a osviežujúci sprchovací gél Fa Beach Love s vôňou kokosovej vody očistia a ošetria pokožku. Farebný morský dizajn s hviezdicou alebo korytnačkou tiež robí plážovú lásku Fa Limited Edition krásnou.

Viac informácií o práci Plastovej banky, pozadí atď. Je možné získať pomocou QR kódu na zadnej strane fľaše. Za použitie Social Plastic ® vo vybraných vydaniach bol Fa ocenený spoločnosťou Packaging Europe ocenením Sustainability Award 2019 ** a ocenený za prvé použitie Social Plastic ® v obaloch pre priemysel spotrebného tovaru. Vezmite Fa na cestu, aby ste sa vyhli plastovému odpadu a bojovali proti chudobe!

Zloženie: Aqua (voda, voda), laurethsulfát sodný, kokamidopropylbetain, chlorid sodný, glycerín, askorbyl fosfát sodný, parfum (vôňa), glyceryl laurát, trisodný dikarboxymetyl alaninát, hydroxid sodný, kyselina citrónová, hexyl cinnamát sodný, benmonium-Linnamal ,Benzylalkohol,CI 17200 (červená 33)

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: