Fa Beach Love dámsky sprchový gél - 250 ml

1,39 € 1,16 € bez DPH 0,56 € / 100 ml
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
30.6.2022

svieža limitovaná edícia Fa s vôňou morského vánku

  • fľaša sa skladá z 98% * recyklovaného plastu, takzvaného Social Plastic® , zhromaždeného na pláži a na pevnine
  • pH neutrálne k pokožke, poskytuje konfort hebkosti aj veľmi suchej pokožke

nemecko-mapa   fa

Detailné informácie

Podrobný popis

Dámsky sprchový gél Fa Coconut Water - 250 ml

Fa Limited Edition Beach Love: Spoločne proti plastom a chudobe.

https://www.henkel.at/presse-und-medien/presseinformationen-und-pressemappen/2020-06-29-die-fa-limited-edition-beach-love-gemeinsam-gegen-plastik-und-armut-1098758

Plážová láska s Fa: Fa sa zaviazala znižovať objem plastového odpadu a podporovať ľudí v chudobe. V rámci limitovanej edície Beach Love prináša Fa na trh v júni 2020 produktové fľaše vyrobené z 98% * recyklovaného plastu, tzv. Social Plastic ® , zhromaždené na pláži a na pevnine. V rámci limitovanej edície Beach Love spolupracuje Fa so sociálnym podnikom Plastic Bank, ktorý bojuje proti plastovému odpadu a pre sociálne znevýhodnené osoby. Cíťte sa fantasticky a chráňte životné prostredie - s Fa Love Edition Love Beach!

* Exkluzívny uzáver, 2% zodpovedá modrému sfarbeniu fľaše.

Fa Limited Edition Beach Love je teraz k dispozícii v obchodoch.

Každý rok skončí v oceánoch asi osem miliónov ton plastového odpadu **. 80 percent z toho pochádza z rozvojových krajín bez recyklačnej infraštruktúry. Morský ekosystém je základom života mnohých rastlín a živočíchov. Zaťaženie tohto ekosystému ovplyvňuje aj ľudí. Fa si je vedomý svojej zodpovednosti, a preto pokračuje v spolupráci s kooperačným partnerom Plastic Bank.

Spoločnosť Plastic Bank si dala za cieľ bojovať proti plastovému odpadu, a teda oceánskemu plastu, najmä v krajinách bez verejných recyklačných systémov, a zároveň zlepšiť životné podmienky miestneho obyvateľstva s nízkymi príjmami. Za týmto účelom Fa a Plastic Bank zriadili rôzne zberné strediská, v ktorých si ľudia môžu vymieňať zozbieraný plastový odpad za odmenu, napríklad školské hodiny pre deti, lekárske alebo technické služby, ale aj za peniaze. Tento plast je triedený a spracovaný na Social Plastic ® , ktorý je možné použiť ako súčasť balenia.

Dva sprchové gély - osviežujúci sprchovací gél Fa Beach Love s vôňou morského vánku a osviežujúci sprchovací gél Fa Beach Love s vôňou kokosovej vody očistia a ošetria pokožku. Farebný morský dizajn s hviezdicou alebo korytnačkou tiež robí plážovú lásku Fa Limited Edition krásnou.

Viac informácií o práci Plastovej banky, pozadí atď. Je možné získať pomocou QR kódu na zadnej strane fľaše. Za použitie Social Plastic ® vo vybraných vydaniach bol Fa ocenený spoločnosťou Packaging Europe ocenením Sustainability Award 2019 ** a ocenený za prvé použitie Social Plastic ® v obaloch pre priemysel spotrebného tovaru. Vezmite Fa na cestu, aby ste sa vyhli plastovému odpadu a bojovali proti chudobe!

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie