O Z N A M __ P R E __ Z Á K A Z N Í K O V - z dôvodu čerpania dovolenky budú objednávky prijaté 23.júla.2021 po 12:00 hodine, vybavené postupne po 2. auguste 2021. Ďakujeme za pochopenie.

Dallmayr crema d'oro Karibik zrnková káva - 1 kg

10,90 € –10 %
dallmayr crema d oro karibik zrnkova kava 1 kg
10,90 € –10 % 9,75 € 8,13 € bez DPH 0,98 € / 100 g
Skladom (2 ks)

Karibské kávové zrná ( 100% Arabika )

  • Tyrkysovo modré more, slnečné ostrovy, exotická flóra a fauna
  • aromatická chuť s jemným charakterom, jemnou kyselinkou a mierne sladkou notou
  • výborná na prípravu espressa, cappuccina, latte macchiato
  • ideálna pre všetky plno automatické kávovary
  • https://www.dallmayr.com/de/kaffee/

nemecko-mapa dallmayr logo

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Dallmayr crema d'oro Karibik zrnková káva - 1 kg

Tyrkysovo modré more, slnečné ostrovy, exotická flóra a fauna - Karibik je miestom túžby. Dallmayr priniesol kúsok tohto raja do pohára. Výberová káva 2021 je aromatická špičková káva jemného charakteru, jemnej kyslosti a mierne sladkej poznámky. 100% arabica.

Dallmayr výber roka Karibik

Dallmayr výber roku 2021 Karibik. Tento výber roku je špičkovou kávou arabica. Káva má jemný charakter, jemnú kyslosť a ľahkú sladkú notu. Sladká nota, ktorá chutí ako modré more, slnečné dni a exotická flóra a fauna! Káva, ktorú si môžete vychutnať.

Dallmayr výber roka 100% arabica

Výber roku Dallmayr pozostáva zo 100% kávových zŕn arabiky. Kávové zrná, ktoré pochádzajú z Karibiku a určite vám chutili. Kvalitná káva, ktorá sa ponúka iba dočasne.

Chuťový profil :

Typ 100 % arabika
Praženie coffee-bean coffee-bean coffee-bean coffee-bean 2 coffee-bean 2
Kyslosť coffee-bean coffee-bean coffee-bean coffee-bean 2 coffee-bean 2
Intenzita chuti coffee-bean coffee-bean coffee-bean coffee-bean coffee-bean 2

 

Príprava

Odporúčame na jednu šálku použiť 6 – 8 g mletej kávy s časom prípravy maximálne 8 minút. Sú dostupné praktické odmerky s objemom cca 7 g kávy, ktoré vám uľahčia jej dávkovanie.

Pri ručnom filtrovaní musí mať voda teplotu 92 až 95 °C, takže nesmie byť vriaca – inak vystúpia do popredia látky spôsobujúce horkú chuť. Najlepšie chutí čerstvá káva. Ak jej uvaríte viac, ako v skutočnosti spotrebujete, prelejte zvyšnú kávu do termo kanvice.

Káva Dallmayr Crema d'Oro sa skvele hodí k príprave v plne automatických kávovaroch. Každý hrnček kávy bude automaticky korunovaný jemnou penou nazývanou Crema.

Pri príprave kávy v plne alebo čiastočne automatických kávovaroch musí za 3 až 5 sekúnd vytekať espresso (Caffé Crema) v rovnomernom spenenom prúde. Akonáhle je prúd kávy na konci skôr vodový, odstráňte šálku, pretože práve teraz sú vo väčšej miere vyplachované horčiny.

Na dosiahnutie optimálneho výsledku pritom môžete na svojom plne automatickom kávovare vyskúšať rôzne nastavenia (keď vám nechutí, nemusí byť vždy na vine samotná káva). Všeobecne sa orientujte podľa údajov výrobcu a následne experimentujte s rôznym nastavením stupňa mletia, teploty, sily kávy a množstvo vody. Už čoskoro získate cit pre prípravu kávy podľa vašej chuti.

Alois Dallmayr, alebo skrátene Dallmayr, je jednou z najväčších lahôdok v Európe. Má tradíciu siahajúcu viac ako 300 rokov dozadu a je jednou z najznámejších nemeckých značiek kávy. Dnes pod touto strechou funguje množstvo rôznych spoločností.

Dodatočné parametre

Kategória: Dallmayr
Záruka: 1 rok

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: