Moser Roth Ecuador jemná tmavá čokoláda - 100 g
Kód: 67207Podrobný popis
Moser Roth Ecuador jemná tmavá čokoláda - 100 g
s kakaovými bôbmi z Ekvádoru
- obsahuje 58 % kakaa
- neporovnateľne lahodná kompozícia pre fajnšmekerov sofistikovaného čokoládového umenia
- registrovaná ochranná známka od roku 1902
https://www.dlg.org/de/lebensmittel/presse/aktuell#!/news/5b8fd831f820e8319232ce00
Testovanie kvality DLG sa zameriava na senzorickú analýzu produktu. Je doplnený o kontrolu balenia a vyhlásenia, ako aj o laboratórnu analýzu založenú na riziku. Regionálne špeciality kontrolujú vyškolení odborníci, ktorí sú oboznámení s typickými požiadavkami na výrobky a zvyčajne pochádzajú z príslušných regiónov. To zvyšuje výpovednú hodnotu výsledkov testu DLG a robí z nich meradlo pre priemysel.
Testovacie portfólio zahŕňa všetky známe mäsové výrobky ako čerstvé, samoobslužné balené alebo konzervované, ako aj vegetariánske a vegánske alternatívne výrobky. Aj výrobky s nízkym obsahom soli, nízkym obsahom tuku a nízkym obsahom cukru hodnotia odborníci holisticky pomocou aktuálnej testovacej metódy špecifickej pre daný produkt.
Nutričné hodnoty | |||
na 100 g | |||
Energia | 2368 kJ | ||
Tuk | 40 g | ||
: z toho nasýtené mastné kyseliny | 24,0 g | ||
Sacharidy | 42,0 g | ||
: z toho cukry | 40,0 g | ||
Bielkoviny | 5,2 g | ||
Soľ | 0,01 g |
Zloženie: cukor, kakaové maslo, emulgátor sója lecitín, soľ, vanilkový exktrakt, rastlinné tuky (palmový, bambucký), sušená smotana 7,2%, sušené odstredené mlieko, laktóza, mleté mandle, sušené plnotučné mlieko, prírodná aróma, zahustené maslo. Môže obsahovať stopy lieskových orechov, mandlí, arašidov a ďalších jadrových plodov
Dodatočné parametre
Kategória: | Čokolády |
---|---|
Záruka: | 22.02.2024 |
EAN: | 4047247235112 |
Položka bola vypredaná… |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.