Heitmann Kaffemaschinen tabs, čistiace tabletky do kávovaru - 10 ks

Kód: 68001
4,05 € 3,38 € bez DPH 0,41 € / 1 ks
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia

pre všetky štandardné a plne automatické kávovary

  • odstraňuje kávový tuk a kávový olej
  • udržuje a chráni,  pre dokonalý pôžitok z kávy
  • s aktívnym kyslíkom

nemecko-mapa  Heitmann-logo

Detailné informácie

Podrobný popis

Heitmann Kaffemaschinen tabs, čistiace tabletky do kávovaru - 10 ks

Jednoducho udržiavajte a čistite svoj vysokokvalitný kávovar záložku po záložke pomocou výkonných čistiacich tabliet od HEITMANN. Sú vhodné pre plnoautomatické kávovary, portafiltre ako aj pre vložkové a kapsulové automaty.

  • Odstráňte kávový tuk a olej
  • Výkonný vďaka aktívnemu kyslíku
  • Vzorec bez fosfátov
  • Rýchle, dôkladné, šetrné k materiálu
  • Až pre 10 aplikácií

Pri každom procese varenia sa v stroji usadzuje kávový tuk a kávový olej. To môže ovplyvniť nielen pôžitok z kávy, ale aj výkon a životnosť vášho kvalitného kávovaru.

Bezfosfátové čistiace tablety do kávovarov od HEITMANN rozpúšťajú tieto zvyšky rýchlo, dôkladne a šetrne aktívnym kyslíkom. Zároveň je stroj udržiavaný a chránený. Najlepšie predpoklady pre lahodnú kávu a dlhú životnosť stroja.

Použitie:

Plne automatické prístroje a stroje s čistiacim programom - postupujte podľa pokynov výrobcu

Plne automatické stroje s priestorom pre mletú kávu - vložte tabletu do priehradky na mletú kávu, umiestnite šálku pod hubicu a spustite proces prípravy mletej kávy. Po prechode 1/2 šálky vody vypnite zariadenie na 8 minút (hlavný vypínač), potom ho znova zapnite a ukončite cyklus. Tento proces varenia (už bez tablety) opakujte aspoň trikrát. Potom vyberte varnú časť a dobre ju opláchnite pod čistou vodou. Pred opätovným použitím stroja nechajte znovu pretekať dve šálky vody bez použitia kávového prášku.

Zariadenia bez komory na mletú kávu - tabletu rozpustite v nádobe s teplou vodou. Vyberte varnú časť. Očistite sitá a výstupný kanál pripraveným čistiacim roztokom a špongiou alebo kefou a nechajte pôsobiť 5 minút. Proces čistenia opakujte najmenej 3-krát. Potom sparovaciu jednotku dobre opláchnite pod čistou vodou a vložte ju späť na miesto. Ak chcete vyčistiť odkvapkávaciu misku (pre vyššie uvedené typy zariadení), vložte tabletu do odkvapkávacej misky a naplňte ju 2/3 teplou vodou. Doba expozície cca 30 minút, potom dobre opláchnite.

Zariadenie Portafilter - pred čistením prístroj vypnite a nechajte ho vychladnúť (nebezpečenstvo popálenia). Vyberte varnú hlavu, sitá a portafiltr a vložte do nádoby. Pridajte tabletu a naplňte ju teplou vodou. Po 30 minútach pôsobenia opláchnite všetky časti pod čistou vodou a znovu ich vložte. Pred použitím zariadenia nechajte pretekať šálka vody

Termosky / kanvice na kávu - vložte tabletu do termosky alebo do kanvice na kávu, 2/3 naplňte teplou vodou a nechajte pôsobiť 30 minút; potom dobre opláchnite

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: