Bref Color aktiv Chlorine WC záves guličky - 3 x 50 g

Kód: 68392
3,95 € 3,29 € bez DPH 1,32 € / 1 ks
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

moderný farbiaci WC blok 

  • vo forme štyroch guličiek s atraktívnym dizajnom a 4 funkciami
  • s technológiou Odour Stop
  • chráni pred prenikaním nepríjemných pachov
  • prevencia proti usádzaniu nečistôt

Detailné informácie

Podrobný popis

Bref Color aktiv Chlorine WC záves guličky - 3 x 50 g

4 aktívne čistiace účinky v jednom

  1. po použití vytvára čistiacu penu
  2. obsahuje formulu Anti-kalk proti vodnému kameňu
  3. so sviežou vôňou
  4. prevencia proti usádzaniu nečistôt

S Bref WC Color Aktiv si môžete byť istí čistotou a sviežosťou aj medzi spláchnutím! A čo viac, Bref WC Color Aktiv a jeho 4 guľôčky vytvárajú pri každom spláchnutí čistiacu penu, poskytujú ochranu pred vodným kameňom, hygienu a sviežu vôňu. Nakoniec sa vďaka pôsobeniu guľôčok voda v záchode zafarbí do fialova, tyrkysu či modrej a zostane tak dlhšie. Vďaka tomu sa účinné látky neoplachujú, ale ďalej pôsobia v škrupine. S Bref WC Color Aktiv si užijete čisté a svieže WC aj medzi splachovaniami.

Zloženie: >30% aniónovej povrchovo aktívnej látky, 5 až 15% neiónovej povrchovo aktívnej látky, <5% chlórového bielidla, parfumu (Limonene)

varovanie   safe_icon_01

Uchovávajte pri teplote 5 ° C až 40 ° C. Spotrebujte najlepšie do 3 rokov od dátumu výroby uvedeného na obale. Varovanie. Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhotrvajúcimi účinkami. Obsahuje 1- (2,6,6-trimetylchlórsilán-1,3-cyklohexadien-1-yl) -2-butén-1-on. Môže vyvolať alergickú reakciu. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte ochranné rukavice / ochranné okuliare. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

Bezpečnostné upozornenia:  Prívesok na záchodovú misu s vôňou prania. Pozornosť. Dráždi pokožku. Dráždi oči. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok produktu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice a ochranu očí. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Odstráňte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je to možné. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: