WC Ente Canard gél Citrus - 750 ml

2,29 € 1,91 € bez DPH 0,31 € / 100 ml
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2022

antibakteriálny WC čistič so sviežou citrónovou vôňou

  • tekutý dezinfekčný a čistiaci prípravok, eliminuje 99,9% choroboplodných zárodkov a baktérií
  • odstraňuje vodný kameň a ďalšie usadeniny a neutralizuje nepríjemný zápach
  • s praktickou fľašou z kačacieho krku môžete svoju toaletu dôkladne vyčistiť až po okraj

nemecko-mapa  duck-logo

Detailné informácie

Podrobný popis

WC Ente Canard gél Citrus - 750 ml

Toaletná kačica Total Active Gel. Vďaka kačaciemu krku sa gél dostane do skrytých baktérií a nečistôt hlboko pod okraj. Jeho zloženie eliminuje 99,9% baktérií a zanecháva príjemne sviežu vôňu. Odstráni sa vodný kameň a iné usadeniny.

Eliminuje 99,9% baktérií. Zanecháva skvelú toaletnú kačicu za čerstvou vôňou. Odstraňuje vodný kameň a ďalšie usadeniny a neutralizuje nepríjemný zápach.

Návod na použitie: 

  • 1. Zložte záchodovú dosku.
  • 2. Zatlačte na uzáver fľaše na označených miestach a otvorte ho súčasným otáčaním.
  • 3. Nakloňte fľašu, aby sa krk kačice naplnil saponátom.
  • 4. Na odstránenie nečistôt a baktérií nastriekajte toaletný kačací aktívny gél pod okraj tak, aby bola toaletná misa rovnomerne navlhčená čistiacim prostriedkom (cca 60 ml).
  • 5. Nechajte pôsobiť päť minút.
  • 6. Kefujte nad a pod vodoryskou, potom opláchnite. Aby ste zabránili tvorbe vodného kameňa a usadzovaniu nečistôt, používajte 3x týždenne. Po použití nechajte zámok počuteľne zacvaknúť na miesto.

Výrobca : 

kontaktné údaje

SC Johnson GmbH
PO Box 1328, D - 40673 Erkrath
www.scjohnson.de
0211-15781022

label-danger      safe_icon_01

Oznámenie o biocídoch

Biocídne výrobky používajte opatrne. Pred použitím si vždy prečítajte štítok a informácie o produkte. Biocídne číslo: N-69679

Výstražné oznámenia

Žieravý
NEBEZPEČENSTVO
Obsahuje alkoholy, C13-15, rozvetvené a lineárne, etoxylované (EO8); Kyselina mravčia; Kvartérne amóniové zlúčeniny, di-C8-10-alkyldimetyl, chloridy a kvartérne amónne zlúčeniny, benzyl-C12-18-alkyldimetyl, chloridy. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, pripravte si obal alebo štítok produktu. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM / lekára. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte všetky kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní. Noste ochranu očí. Zlikvidujte iba úplne vyprázdnené nádoby na recykláciu. Obsahuje na 100 g tekutého produktu: 0,1828 g kvartérnych amónnych zlúčenín,

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie