WC Ente Canard Floral Moon WC gél - 750 ml

Kód: 15408
2,80 € 2,33 € bez DPH 0,37 € / 100 ml
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

so sviežou kvetinovou vôňou 

  • eliminuje 99,9% choroboplodných zárodkov a baktérií
  • odstraňuje vodný kameň a ďalšie usadeniny a neutralizuje nepríjemný zápach
  • s praktickou fľašou s kačacím krkom

nemecko-mapa  duck-logo

Detailné informácie

Podrobný popis

WC Ente Canard Floral Moon WC gél - 750 ml

Toaletná kačica Total Active Gel. Vďaka kačaciemu krku sa gél dostane do skrytých baktérií a nečistôt hlboko pod okraj. Jeho zloženie eliminuje 99,9% baktérií a zanecháva príjemne sviežu vôňu. Odstráni sa vodný kameň a iné usadeniny.

Eliminuje 99,9% baktérií. Zanecháva skvelú toaletnú kačicu za čerstvou vôňou. Odstraňuje vodný kameň a ďalšie usadeniny a neutralizuje nepríjemný zápach.

Návod na použitie: 

  • 1. Zložte záchodovú dosku.
  • 2. Zatlačte na uzáver fľaše na označených miestach a otvorte ho súčasným otáčaním.
  • 3. Nakloňte fľašu, aby sa krk kačice naplnil saponátom.
  • 4. Na odstránenie nečistôt a baktérií nastriekajte toaletný kačací aktívny gél pod okraj tak, aby bola toaletná misa rovnomerne navlhčená čistiacim prostriedkom (cca 60 ml).
  • 5. Nechajte pôsobiť päť minút.
  • 6. Kefujte nad a pod vodoryskou, potom opláchnite. Aby ste zabránili tvorbe vodného kameňa a usadzovaniu nečistôt, používajte 3x týždenne. Po použití nechajte zámok počuteľne zacvaknúť na miesto.

label-danger      safe_icon_01

Oznámenie o biocídoch

Biocídne výrobky používajte opatrne. Pred použitím si vždy prečítajte štítok a informácie o produkte. Biocídne číslo: N-69679

Výstražné oznámenia

Žieravý
NEBEZPEČENSTVO
Obsahuje alkoholy, C13-15, rozvetvené a lineárne, etoxylované (EO8); Kyselina mravčia; Kvartérne amóniové zlúčeniny, di-C8-10-alkyldimetyl, chloridy a kvartérne amónne zlúčeniny, benzyl-C12-18-alkyldimetyl, chloridy. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, pripravte si obal alebo štítok produktu. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM / lekára. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte všetky kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní. Noste ochranu očí. Zlikvidujte iba úplne vyprázdnené nádoby na recykláciu. Obsahuje na 100 g tekutého produktu: 0,1828 g kvartérnych amónnych zlúčenín,

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: