Savo Citrón WC gél - 700 ml

Kód: 9078
2,10 € 1,75 € bez DPH 0,30 € / 100 ml
Skladom (6 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

likviduje až 99,9 % baktérií a vírusov

  • odstraňuje vodný kameň v toalete, vyčistí aj hlboko usadené nečistoty
  • s vôňou citrónazanechá vašu toaletu sviažu po dlhú dobu

slovakia

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistiaci prostriedok Savo WC na vodný kameň - 750 ml

Savo tekutý dezinfekčný WC čistič s vôňou citróna sa postará o žiarivý lesk a čistotu vašej toalety. Prípravok likviduje až 99,9 % baktérií a vírusov, odstraňuje odolné nečistoty a vodný kameň. Príjemná vôňa citróna zaistí dlhotrvajúcu sviežosť vašej toalety.

SAVO je tradičná značka čistiacich prostriedkov, ktorá sa už viac ako 50 rokov stará o české a slovenské domácnosti a zanecháva ich hygienicky čisté. SAVO počas posledných desaťročí prešlo mnohými vývojovými štádiami a menilo sa v priebehu času tak, aby vždy vyhovelo potrebám a požiadavkám na moderné čistenie a upratovanie. Vďaka tomu majú nielen naše mamičky a babičky, ale aj dnešná mladá generácia, SAVO pevne vryté vo svojej pamäti ako účinný a efektívny prípravok na riešenie „takmer“ každého problému v domácnosti, či už ide o kúpeľňu, obývačku alebo kuchyňu. V posledných rokoch prináša značka SAVO celý rad inovácií. V poslednej dobe to boli napríklad obľúbené WC bloky, prelomový rad čistiacich prostriedkov bez chlóru, ktorý nielen čistí, ale aj príjemne vonia, alebo nová bazénová chémia.

Tento účinný dezinfekčný WC čistič likviduje 99,99 % baktérií a vírusov*, odstraňuje odolné nečistoty a vodný kameň; zanecháva vašu toaletu čistú a voňavú.
*Obalené vírusy. Test vykonaný na kmeni Vaccinia podľa EN 14476 a EN 16777.

Zloženie: Dezinfekčná látka: alkyl(C12-16) benzyldimetylamónium-chlorid [ADBAC/BKC (C12-C16)] 0,4 g/100 g, Menej ako 5% amfotérne povrchovo aktívne látky, katiónové povrchovo aktívne látky, Parfum

Návod na použitie:
Ako otvoriť: Stlačte plochy na oboch stranách vrchnáčika a otočte v protismere hodinových ručičiek. Odskrutkujte uzáver a stlačením fľaše aplikujte gél rovnomerne pod okraj toaletnej misy. Pre dezinfekciu a optimálny výsledok odstránenia odolnej špiny a usadenín, nechajte pôsobiť 30 minút, potom spláchnite a v prípade potreby dočistite záchodovou kefou.
Po použití: Uzavrite otáčaním vrchnáčika v smere hodinových ručičiek, kým nebudete počuť cvaknutie.

Bezpečnostné informácie

UPOZORNENIE: Uchovávajte iba v pôvodnom obale. Používajte len do toalety. Prípadné kvapky dôkladne opláchnite. Ak dôjde ku kontaktu s materiálom mimo toalety, okamžite opláchnite než začne výrobok pôsobiť. Pred vyhodením, sa uistite, že je fľaša úplne prázdna. NEMIEŠAJTE S INÝMI VÝROBKAMI.

Savo dezinfekčný WC čistič Citrón
Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.

Reg. č.: bio/2459/D/22/CCHLP.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: