OZNAM PRE ZÁKAZNÍKOV - z dôvodu čerpania dovolenky budú objednávky prijaté po 28.07.2022 po 12:00 hod, postupne vybavené po 15. 08.2022. Ďakujeme za pochopenie :)

Glorix Original Bleek čistiaci prostriedok WC gél - 750 ml

1,69 € 1,41 € bez DPH
Skladom (12 ks)
Môžeme doručiť do:
11.8.2022

nová generácia bielidla s Anti-Lime

  • tekutý dezinfekčný a čistiaci prípravok,  čistí hygienicky bez zápachu bielidla
  • pre všetky sanitárne zariadenia vo vašej kúpeľni a toalete
  • účinne odstraňuje vodný kameň

holandsko

Detailné informácie

Podrobný popis

Glorix Original Bleek čistiaci prostriedok WC gél - 750 ml

Glorix Original Bleach zaručuje dlhotrvajúcu aktívnu ochranu proti vodnému kameňu a nehygienickým nečistotám.

  • Na 100% hygienické čistenie použite originálne bielidlo Glorix
  • Glorix Extended Power je nová generácia bielidla s Anti-Lime
  • Až 3x dlhšia ochrana proti vodnému kameňu
  • Zloženie aktívne chráni toaletu aj po spláchnutí
  • Glorix Bleek ponúka dlhotrvajúcu aktívnu ochranu proti nehygienickým nečistotám
  • Ideálny čistiaci prostriedok na WC a iné sociálne zariadenia

Neznášate zápach bielidla pri čistení vašej toalety a iných sociálnych zariadení? Alebo vás často trápia škvrny od bielidla? Potom Glorix ponúka vynikajúcu alternatívu k týmto čistiacim prácam. Čistič toaliet Glorix čistí hygienicky bez bielidiel. Glorix  s aktívnym kyslíkovým zložením je výkonný hygienický čistič najmä pre sanitárne zariadenia vo vašej kúpeľni a WC. Obsahuje aktívny kyslík, nemá bieliaci zápach. Dobrá hygiena doma je veľmi dôležitá. Glorix je odborníkom na hygienu už takmer 100 rokov. Všade číha špina a nie vždy máte chuť s ňou bojovať. Napriek tomu musíte rázne bojovať s neviditeľným nepriateľom hygieny. Zanedbanie vodovodného potrubia povedie k tomu, že bude plné baktérií, škvŕn a nepríjemných pachov. Ako odborník na hygienu je Glorix vždy pripravený pomôcť vám tomu zabrániť. Návod na použitie, neriedené: WC misa – Glorix  Toilet Cleaner nastriekajte pod okraj WC a nechajte prípravok pôsobiť 15 minút. V prípade potreby štetcom. Potom opláchnite. Kuchynský/kúpeľňový podlahový odtok – Nastriekajte produkt do odtoku , aby ste vyčistili a potlačili nepríjemný zápach. Nechajte pôsobiť 2-3 minúty, potom dobre opláchnite vodou . Zriedený: kúpeľňová sanita – na čistenie sanity v kúpeľni a WC použite 60 ml Glorix O2 Toilet Cleaner na 5 litrov vody. Nechajte chvíľu pôsobiť a potom opláchnite. Pred použitím najskôr otestujte na malej nenápadnej ploche. Zabráňte kontaktu s drevom, mramorom a prírodným kameňom. Glorix: odborník na hygienu.

Informácie o použití Glorix 100% Anti Lime je až 3x silnejší ako podobné výrobky. Vďaka extra silnému zloženiu odstraňuje tento Power Gel 100% vápna a dokonca čistí aj pod vodou. • WC Power Gel • 100% anti vápno • Funguje aj pod vodou! • Až 3x silnejšie!
S Glorixom je celá vaša toaleta skutočne čistá! S podrobným plánom od spoločnosti Glorix môžete ľahko udržiavať svoju toaletu hygienicky čistú, a to na aj okolo toalety a pod aj nad vodou! 1. Glorix Bleek používajte každý deň na toalete na hygienické čistenie. 2. Okrem toho použite Glorix 100% Anti-Lime na žiarivo bielu toaletu bez vodného kameňa. 3. Vďaka novým toaletným obrúskom Glorix udržiavajte toaletu medzi čisteniami hygienicky čistú. 4. Vyčistite celú oblasť toalety rýchlo, ľahko a hygienicky pomocou nového spreja Glorix Bleach Spray.

Návod na použití: POUŽÍVAJTE OCHRANNÉ RUKAVICE. Uzáver odolný proti otvoreniu deťmi! Otvoriť: Stlačte plochy na oboch stranách uzáveru a otočte v protismere hodinových ručičiek

label-danger      strom

Bezpečnostné upozornenie: Pozor! Nepoužívajte spolu s inými výrobkami. Môže uvoľňovať nebezpečné plyny (chlór). Dráždi oči a pokožku. Vysoko toxický pre vodné organizmy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Vyhnite sa kontaktu s pokožkou a očami. V prípade kontaktu s očami, okamžite vypláchnite veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc. V prípade požitia okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Používajte len podľa návodu. Zabráňte uvoľneniu z nezriedený výrobok priamo do prostredia. Uchovávajte na chladnom mieste a vo vzpriamenej polohe. Uchovávajte len v pôvodnej nádobe.Prázdna fľaša nepoužívajte na iné účely, na likvidáciu vypláchnite vodou a dať do odpadu. Dráždivé.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie