Glorix Eucalyptus Bleek čistiaci prostriedok WC gél - 750 ml

1,69 € 1,41 € bez DPH 0,23 € / 100 ml
Skladom (6 ks)
Môžeme doručiť do:
29.6.2022

eukalyptové bielidlo, bez zápachu bielidla

  • tekutý dezinfekčný a čistiaci prípravok
  • pre všetky sanitárne zariadenia vo vašej kúpeľni a toalete
  • účinne odstraňuje vodný kameň

holandsko

Detailné informácie

Podrobný popis

Glorix Eucalyptus Bleek čistiaci prostriedok WC gél - 750 ml


• Čistí hygienicky bez bielidla
• S aktívnym kyslíkom
• Žiadne škvrny od bielidla, bez zápachu bielidla

Neznášate zápach bielidla pri čistení vašej toalety a iných sociálnych zariadení? Alebo vás často trápia škvrny od bielidla? Potom Glorix ponúka vynikajúcu alternatívu k týmto čistiacim prácam. Čistič toaliet Glorix O2 čistí hygienicky bez bielidiel. Glorix O2 s aktívnym kyslíkovým zložením je výkonný hygienický čistič najmä pre sanitárne zariadenia vo vašej kúpeľni a WC. Obsahuje aktívny kyslík, nemá bieliaci zápach. Dobrá hygiena doma je veľmi dôležitá. Glorix je odborníkom na hygienu už takmer 100 rokov. Všade číha špina a nie vždy máte chuť s ňou bojovať. Napriek tomu musíte rázne bojovať s neviditeľným nepriateľom hygieny. Zanedbanie vodovodného potrubia povedie k tomu, že bude plné baktérií, škvŕn a nepríjemných pachov. Ako odborník na hygienu je Glorix vždy pripravený pomôcť vám tomu zabrániť. Návod na použitie, neriedené: WC misa – Glorix O2 Toilet Cleaner nastriekajte pod okraj WC a nechajte prípravok pôsobiť 15 minút. V prípade potreby štetcom. Potom opláchnite. Kuchynský/kúpeľňový podlahový odtok – Nastriekajte produkt do odtoku , aby ste vyčistili a potlačili nepríjemný zápach. Nechajte pôsobiť 2-3 minúty, potom dobre opláchnite vodou . Zriedený: kúpeľňová sanita – na čistenie sanity v kúpeľni a WC použite 60 ml Glorix O2 Toilet Cleaner na 5 litrov vody. Nechajte chvíľu pôsobiť a potom opláchnite. Pred použitím najskôr otestujte na malej nenápadnej ploche. Zabráňte kontaktu s drevom, mramorom a prírodným kameňom. Glorix: odborník na hygienu.

Informácie o použití Glorix 100% Anti Lime je až 3x silnejší ako podobné výrobky. Vďaka extra silnému zloženiu odstraňuje tento Power Gel 100% vápna a dokonca čistí aj pod vodou. • WC Power Gel • 100% anti vápno • Funguje aj pod vodou! • Až 3x silnejšie!
S Glorixom je celá vaša toaleta skutočne čistá! S podrobným plánom od spoločnosti Glorix môžete ľahko udržiavať svoju toaletu hygienicky čistú, a to na aj okolo toalety a pod aj nad vodou! 1. Glorix Bleek používajte každý deň na toalete na hygienické čistenie. 2. Okrem toho použite Glorix 100% Anti-Lime na žiarivo bielu toaletu bez vodného kameňa. 3. Vďaka novým toaletným obrúskom Glorix udržiavajte toaletu medzi čisteniami hygienicky čistú. 4. Vyčistite celú oblasť toalety rýchlo, ľahko a hygienicky pomocou nového spreja Glorix Bleach Spray.

Návod na použití: POUŽÍVAJTE OCHRANNÉ RUKAVICE. Uzáver odolný proti otvoreniu deťmi! Otvoriť: Stlačte plochy na oboch stranách uzáveru a otočte v protismere hodinových ručičiek

label-danger      strom

Bezpečnostné upozornenie: Pozor! Nepoužívajte spolu s inými výrobkami. Môže uvoľňovať nebezpečné plyny (chlór). Dráždi oči a pokožku. Vysoko toxický pre vodné organizmy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Vyhnite sa kontaktu s pokožkou a očami. V prípade kontaktu s očami, okamžite vypláchnite veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc. V prípade požitia okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Používajte len podľa návodu. Zabráňte uvoľneniu z nezriedený výrobok priamo do prostredia. Uchovávajte na chladnom mieste a vo vzpriamenej polohe. Uchovávajte len v pôvodnej nádobe.Prázdna fľaša nepoužívajte na iné účely, na likvidáciu vypláchnite vodou a dať do odpadu. Dráždivé.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie