Čistiaci prostriedok Bref WC Original power gél 11x Efekt - 1 L

3,39 € –18 %
cistiaci prostriedok bref wc original power gel 11 x efekt 1 l
3,39 € –18 % 2,79 € 2,33 € bez DPH
Skladom (3 ks)

extrémne silný Bref WC gél s technológiou so zmeny farby, pre maximálnu čistotu WC toalety

nemecko-mapa    details-icons-wc-gel-power-original-1200x1030bref power

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistiaci prostriedok Bref WC Original power gél 11 x Efekt - 1 L

  • tekutý dezinfekčný a čistiaci prípravok, ktorý zabíja všetky známe druhy baktérie, čistí a neutralizuje zápach
  • vďaka špeciálnej technológii vidíte ako a kde je účinné čistenie
  • samočinný vzorec energie je extrémne silný aj proti najnáročnejším špinavým toaletám.
  • odstraňuje škvrny, vodný kameň, čistí aj pod vodnou hladinou
  • odolný uzáver proti otvoreniu deťmi

Zmena farby - Technológia

Prostredníctvom technológie zmene farieb mení farba svojej farby počas prevádzky, a tak nielen zabezpečuje hygienickú čistotu, ale aj multi-senzorický zážitok počas čistenia

11x efekt

WC-KraftGel účinkuje proti najnáročnejším nečistotám vo vašom toalete a ponúka tiež vlastný účinok, extra hygienu a sviežosť, ako aj technológiu zmeny farieb.

Uľahčuje čistenie WC misy. Hneď ako ho použijete, keď je v kontakte s vodou zmení farbu, takže môžete vidieť, kde ste výrobok aplikovali. Vďaka tomu budete mať istotu, že správne čistite. Nová formula s technológiou Colour Indikátora zmení farbu čističa a jeho zloženie sa postará o to, aby toaleta žiarila už po jedinej aplikácii. Zloženie zabezpečí efektívnu hygienu, čistotu, pôsobí proti vodnému kameňu, odstraňuje nečistoty, čistí pod hladinou a pod okraj misky, neutralizuje zápach a zanecháva sviežu vôňu a lesk. Vďaka technológii Colour Indikátora sa zmení farba gélu pod hladinou vody, zatiaľ čo prebieha účinné čistenie celéhej toalety wc misa. Najsilnejšie zloženie od značky Bref je zárukou maximálnej čistoty, čo je vidieť na prvý pohľad.

Návod na použití: stlačte viečko na oboch stranách a otočte ním doľava. Ukončenie: jemne otáčať, až kým nezapadne na svoje miesto. Aplikujte výrobok pod okraj záchodovej misy tak, že beží dole na hradby a pokrytie celého vnútorného povrchu stien WC misy. Nechajte pôsobiť na 30 minút na odstránenie zaschnutých nečistôt. Po flush. V prípade usadeného vodného kameňa proces zopakujte. Ak je to potrebné, použite wc kefu. Znečistené WC sedadlo okamžite opláchnite. Produkt otvorte opatrne. Zabráňte vyliatiu produktu.  Obaly opätovne nepoužívajte. Používajte podľa návodu uvedeného na etikete. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Uniknutý produkt, zrieďte vodou a utrite. 

Zabránte úniku do povrchových vôd. Vyhnite sa priamemu kontaktu s výrobkom. Nesprávne použitie môže uvoľňovať toxický plyn chlór alebo vyvíjať teplo. Pokyny na prvú pomoc: ak je vdýchnutý v prípade nesprávneho používania (zmiešaním s bieliacim alebo iným čističom) jedovatý plyn: vyveďte osobu na čerstvý vzduch a nechajte ho oddychovať v polohe, ktorá mu umožní pohodlné dýchanie. Uchovávajte v pôvodných neporušených tesne uzavretých fľašiach, pri teplote od 5°C do 40°C. Skladujte na suchom mieste.

Nebezpečenstvo. Môže byť korozívna pre kovy. Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí. Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest.  Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte len v pôvodnej nádobe

 

label-danger      strom   nevdychujte     safe_icon_01    citlive ruky    safe_icon_02

Bezpečnostné upozornenie: Pozor! Nepoužívajte spolu s inými výrobkami. Môže uvoľňovať nebezpečné plyny (chlór). Dráždi oči a pokožku. Vysoko toxický pre vodné organizmy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Vyhnite sa kontaktu s pokožkou a očami. V prípade kontaktu s očami, okamžite vypláchnite veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc. V prípade požitia okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Používajte len podľa návodu. Zabráňte uvoľneniu z nezriedený výrobok priamo do prostredia. Uchovávajte na chladnom mieste a vo vzpriamenej polohe. Uchovávajte len v pôvodnej nádobe.Prázdna fľaša nepoužívajte na iné účely, na likvidáciu vypláchnite vodou a dať do odpadu. Dráždivé.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: