Bref WC Total Fresh mist čistiaci prostriedok - 700 ml

2,25 € 1,88 € bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
15.4.2021

Bref WC gél Floral delight pre dokonalú čistotu toalety

  • obsahuje samočinný vzorec
  • dokonalý 100% lesk
  • obsahuje esenciálny vonný olej so sviežou vôňou
  • odstraňuje škvrny, vodný kameň, čistí aj pod vodnou hladinou

belgium     bref power

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Bref WC Total Fresh mist čistiaci prostriedok - 700 ml

pre dokonalú čistotu toalety

  • obsahuje samočinný vzorec
  • dokonalý 100% lesk
  • obsahuje esenciálny vonný olej so sviežou vôňou
  • odstraňuje škvrny, vodný kameň, čistí aj pod vodnou hladinou
  • odolný uzáver proti otvoreniu deťmi

Návod na použití: stlačte viečko na oboch stranách a otočte ním doľava. Ukončenie: jemne otáčať, až kým nezapadne na svoje miesto. Aplikujte výrobok pod okraj záchodovej misy tak, že beží dole na hradby a pokrytie celého vnútorného povrchu stien WC misy. Nechajte pôsobiť na 30 minút na odstránenie zaschnutých nečistôt. Po flush. V prípade usadeného vodného kameňa proces zopakujte. Ak je to potrebné, použite wc kefu. Znečistené WC sedadlo okamžite opláchnite. Produkt otvorte opatrne. Zabráňte vyliatiu produktu.  Obaly opätovne nepoužívajte. Používajte podľa návodu uvedeného na etikete. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Uniknutý produkt, zrieďte vodou a utrite. 

Zabránte úniku do povrchových vôd. Vyhnite sa priamemu kontaktu s výrobkom. Nesprávne použitie môže uvoľňovať toxický plyn chlór alebo vyvíjať teplo. Pokyny na prvú pomoc: ak je vdýchnutý v prípade nesprávneho používania (zmiešaním s bieliacim alebo iným čističom) jedovatý plyn: vyveďte osobu na čerstvý vzduch a nechajte ho oddychovať v polohe, ktorá mu umožní pohodlné dýchanie. Uchovávajte v pôvodných neporušených tesne uzavretých fľašiach, pri teplote od 5°C do 40°C. Skladujte na suchom mieste.

Nebezpečenstvo. Môže byť korozívna pre kovy. Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí. Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest.  Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte len v pôvodnej nádobe

 

label-danger      strom   nevdychujte     safe_icon_01

Bezpečnostné upozornenie: Pozor! Nepoužívajte spolu s inými výrobkami. Môže uvoľňovať nebezpečné plyny (chlór). Dráždi oči a pokožku. Vysoko toxický pre vodné organizmy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Vyhnite sa kontaktu s pokožkou a očami. V prípade kontaktu s očami, okamžite vypláchnite veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc. V prípade požitia okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal alebo označenie. Používajte len podľa návodu. Zabráňte uvoľneniu z nezriedený výrobok priamo do prostredia. Uchovávajte na chladnom mieste a vo vzpriamenej polohe. Uchovávajte len v pôvodnej nádobe.Prázdna fľaša nepoužívajte na iné účely, na likvidáciu vypláchnite vodou a dať do odpadu. Dráždivé.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: